Oni Grupi ettevõtted toovad pilveteenused sisse keerulistes keskkondades

Oni Grupi ettevõtted toovad pilveteenused sisse keerulistes keskkondades

Poolteist aastat pärast selle loomist esitles Knewon täna esimest täielikult ettevõttes valmistatud toodet, mis on ilmunud Oni kontserni. Tehnoloogiaettevõte käivitas suurettevõtete jaoks pilvandmetöötlusteenuse, mis praegu avaldub Portugalis ainulaadsete omadustega ja Hispaania turul suure potentsiaaliga pakkumises Platform as a Service (PaaS), ütles Knewoni tegevjuht Miguel Allen Lima TeK-le.

Pilvepakkumise käivitamine järgib ettevõtte kogemusi andmekeskuse, turva- ja infotehnoloogia valdkonnas ning partnerlus CA Technologiesiga tagab platvormile juurdepääsu tõestatud paindlikkuse ja rakendamise kiirusega.

Oni SGP-de varajane juht Joaquim Santos selgitas, et viimase kuue kuu jooksul on pilvandmetööturu turg kĂĽpsenud ja lahendus tugevnenud, samal ajal kui ettevõte näitab ĂĽles kasvavat huvi. “Samuti on loomulik huvi kulude vähendamise vastu,” tunnistab ta, rõhutades ka suurenevat usaldust pilveteenuste vastu, mis tuleneb ka teenuse isiklikul tasemel kasutamise kogemusest.

Need tegurid koos loovad turuvõimalusi, mida Oni kontsern pĂĽĂĽab Knewoni kaudu ära kasutada. “Meie kontaktide põhjal tunneme, et see on reaalsus, mis saab järgmisel aastal tugevaks. Esimesena positsioneerib ennast juht, seda soovib Oni, ”rõhutas ta jumalateenistuse konverentsil.

Sama ideed jagas ka Knewoni tegevjuht Miguel Allen Lima, kes tuletas meelde ettevõtte arengut, mis päris Oni pädevuskomplekti ja mis tõi turule oma esimese 100% toote, mille on välja töötanud uus meeskond.

“Pilved võivad aidata ettevõtetel protsesse lihtsustada,” ĂĽtles Miguel Allen Lima, kes pakkus turule kiiruse nõudmiseks vajalikku vastust. “See on Knewoni esimene lubadus: äriprotsesside kiirendamine uute tootearenduste, uute sĂĽsteemide ja migratsiooni jaoks,” ĂĽtles ta pressikonverentsil.

Enterprise Cloud garanteerib nüüd platvormi kui teenuse (PaaS) teenused, aga ka infrastruktuuri kui teenused (IaaS) teenused, kuna komplekssest andmekeskuse virtualiseerimisest koos võrgukomponentide, turva- ja virtuaalserveritega on võimalik rentida piisavalt serverirenti. Ettevõte kavatseb sel aastal edasi liikuda tarkvara as a Service (SaaS) teenustega, esialgu ERP pakkumistega pilves ja teenustaseme halduses, kusjuures üks pakkumistest peaks olema müügil enne suve.

“Meie lahendused säravad eriti suurema keerukusega arhitektuuridega,” selgitab ettevõtte tegevjuht, tuues näite ettevõtte testimiskeskkonnast või arendusest. “See on meie DNA Grupo Oni juures ja pakkumise säilitame just selles reas,” kinnitas ta.

Suured kontod ja riigihaldus on uue lahenduse potentsiaalsete klientide hulgas, nagu tunnistab Miguel Lima. “Oleme rääkinud mitme avaliku halduse kliendiga, kes on sellele pakkumisele väga positiivselt reageerinud,” sõnas ta, arvestades, et praeguse investeeringute ootel stsenaariumi korral seisavad paljud organisatsioonid silmitsi rakendustega, mis on kasutuselt kõrvaldatud seadmetele paigutatud. asendada ja et pilv pakub lihtsat, madala riskiga viisi selle lahenduse kiireks ĂĽleviimiseks.

Enterprise Cloudiga edasi liikumiseks investeerib Grupo Oni tehnoloogia teenuse arendamisse pool miljonit eurot, kuid Miguel Lima selgitab, et see on “alles alginvesteering”, mis peaks kasvama ka pakkumise laienedes. Knewon kavatseb selle aasta lõpus jõuda 6 miljoni euroni.

TeK-ga rääkides tunnistas Miguel Lima, et pilveäril on suur potentsiaal, kuid konkureerib lõpuks otseselt klientide majutamine andmekeskuses, mis on ĂĽks ettevõtte tegevusvaldkondi. “Kliendid ei vali enam fĂĽĂĽsilise masina mudelit selle eelisega, et nad maksavad ĂĽĂĽri investeerimise asemel ja maksavad ainult selle eest, mida nad kasutavad, jättes jäätmeid alakasutatud masinatele,” ĂĽtles Knewoni tegevjuht. Ka tehnoloogia osas toob uus visioon lõpuks eelised, kuna hooldatavaid andmekeskusi saab rohkem optimeerida ja “tihendada”, pakkudes rohkem lahendusi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees