Online Sequencer on tööriist koheste meloodiate loomiseks

Enda meloodia koostamata jätmiseks pole enam ühtegi vabandust, isegi kui teil pole muusikateadmisi. Online Sequencer on võimas midi-tööriist, mis võimaldab teil muusikat teha, asetades märkmeid õigesse kohta, et neid järjekorras esitada.

Meloodiaid saab salvestada ja jagada ning juba on olemas suur andmebaas kogukonna loodud lauludest, mida saate kuulata uute või parimate populaarsusfiltrite abil. Ja kui on laule, millel on “ainult” paarsada nooti, ​​on teised palju keerukamad, tuhandete nootidega, sealhulgas biidid, löökpillid, kitarrid, klaverid ja isegi orkestrid.

tek sequencer online “data-title =” tek sequencer online – veebijärjestus on tööriist kiirmeloodiate loomiseks – SAPO Tek “> veebitehnika sekvenaator

Ilmselt, kui keegi suudab märkmeid levitada ja hääli saada, on sellel tööriistal veelgi täpsemad funktsioonid neile, kes soovivad tõesti oma jälje jätta. Sekvenseri kiirus, BPM (lööki minutis), järjestuste kopeerimine ja kleepimine ning muud funktsioonid.

Aga kui soovite väikseid lapsi lõbustada, saab lihtsast arvutiklaviatuurist mängimiseks muuta klaveri või muu teie valitud pilli.