OnlyOffice on alternatiiv neile, kes on Microsoft Office’ist ja Google Docsist “tĂĽdinud”

Välja töötanud Ascensio Systems SIA, Läti avatud lähtekoodiga teenuseid pakkuv ettevõte, pakub OnlyOffice end alternatiivina ülejäänud kontorirakendustele, millel on enam kui 5 miljonit kasutajat. Veebisaidi ajalugu ulatub aastasse 2009, kui seda veel nimetati TeamLabiks.

OnlyOffice keskendub esmatähtsatele asjadele, sisaldades ainult ühte tekstiredaktorit, teist arvutustabelit ja teist esitluste loomiseks, mis näitab end ideaalseks valikuks neile, kes tunnevad ülekoormust, näiteks Microsofti paketi ulatusliku programmiloendi abil. Kuid sellel on rakendusi, mis sarnanevad tema enda e-teenuse, korraldaja ja isegi kliendisuhete haldamise tööriistaga, mis on suunatud professionaalidele.

Veebidokumentide redaktor on saadaval 25 keeles, sealhulgas portugali keeles, ja sellel on lihtne disainiliides, mis võimaldab intuitiivsemat kasutamist. Üheks ühilduvuseks kõigi populaarsete failivormingutega ja nende pilvmälu lahendustega, mida saab kohandada kasutajate vajadustele, on veel üks olulisemaid omadusi.

Kuigi täisversiooni eest tasutakse, on OnlyOffice saadaval 30-päevase prooviversioonina. Pärast seda perioodi saab üheaastase plaani osta 120 dollari eest või kolm aastat 360 dollari eest. Ettevõtte veebisaidil on aga ka sviidi tasuta töölauaversioon.