Oomox, tööriist GTK teemade loomiseks

Lõime hiljuti a kohandage Mint-Y teemat, kõik kohandatud “kĂĽĂĽnte peal” ja koos protsess selgitab samm-sammult Twitchi videos.

Lõpptulemus on väga hea, kuid väsitav, selliste muudatuste tegemiseks on vaja mõnda tarkvara, GIMP esitab aga alati entretanto, kuid kuna see võtab aega, loobuvad mõned inimesed poolel teel, kuid tänu lugejatele on olemas praktiline ja juurdepääsetav lahendus meile Jhonatan Dias jootraha eest.

Kui soovite oma süsteemi kohandada ilma palju tööd tegemata, on see tööriist Oomox sobib teile ideaalselt, sellega saab GTK teema loomine olema kiire ja intuitiivne.

Installige Oomoxi rakendus

Oomoxi GitHubi lehel näete iga Linuxi jaotuse jaoks mitmeid installimeetodeid. Ubuntu, Linux Mint ja derivaatide puhul saate seda teha laadige alla fail “.deb” ja installige graafilise liidese kaudu või installige Flatpaki versioon otse Flathubist või oma sĂĽsteemipoest, kui see on lubatud.

Kas pole kindel, kuidas oma Ubuntu Flathubi hoidlatele tuge lisada? Vaadake postitust ja seadistage oma sĂĽsteemis Flatpak (Linux Mint 19 puhul on Flatpak vaikimisi lubatud).

Pärast Flathubi hoidla oma süsteemis lubamist otsige poest lihtsalt Oomoxi ja installige programm.

oomox-flatpak-themes-gtk

Oomoxi liides

Tarkvara liides on jagatud põhimõtteliselt neljaks elemendiks, ĂĽlemine riba nuppudega, mis vastutavad näiteks järgmiste toimingute eest: “Importige värvilahendusi“,”Teema kloon“,”Salvestage teema“,”Muutke teema nime“,”Eemaldage teema“,”Ekspordi teema“,”Ekspordi ikoon“,”Eksportige värvilahendus terminaliJa hamburgeri menĂĽĂĽ koos kõigi programmi otseteedega.

Rakenduse põhiosa on jagatud kolmeks, vasakul on “”Eelseadistatud“ja”Pistikprogrammid“, Varem programmi pakutud teemade variatsioonidega ning kasutajad kohandavad ja loovad neid teemasid.

Peale teemavärvide ja nende elementide on võimalik luua mitu ikooniteemat erinevate värvivariatsioonidega, näiteks terminali värvilahendus.

Parempoolne viimane tarkvaraosa on eelvaade reaalajas muutmine, väga kasulik ja tulemuste nägemiseks vältige teema käsitsi rakendamist.

oomox-liides-õpetus

Looge oma teema

Teema loomiseks Oomoxis on mitu võimalust, kuid mul on lihtsam jätkata järgmiselt:

1º Leidke üks Eelseadistatud teema järgi, mis teile meeldib, ja jäljendage teemat.

2. Muutke värve vastavalt oma kriitilisele disainimaitsele, lõppude lõpuks on teie teema.

Väärtuse muutmiseks klõpsake lihtsalt kastil ja valige vastavalt värvipaletile või sisestage värvi kuueteistkümnendsüsteem.

3 Pärast kõigi värvide reguleerimist eelseadistatud valitud ja teema stiil, teema salvestamine.

4Âş klõpsake ĂĽlemisel ribal nuppu “Ekspordi teema“, Ilmub aken, märkige valikud ja jätkake toimingut, oodake, kuni protsess lõpeb.

eksport-teema-gtk-oomox-õpetus

Teie teema eksporditakse praeguse kasutaja kodukausta jaotises „teema

oomox-theme-exported-distribute

Saate oma teema koopia sõpradele levitada ja kui soovite ka ikooni, klõpsake lihtsalt nuppuEkspordi ikoon“, Ja need eksporditakse sihtkohta”.ikonid“Teie praeguste kasutajate hulgast.

Mint ja Ubuntu peidetud kaustade nägemiseks vajutage lihtsalt klahvikombinatsiooni CTRL + Hja kaustad on nähtavad.

Teemade rakendamine Ubuntu (Gnome)

Otsige Ubuntust poodi “Gnome’i seaded“Ja installige programm, kui soovite seda teha terminali kaudu käsuga:

sudo apt install gnome-tweak-tool

download-gnome-tweak-tool

Otsima “Seaded“Avage Ubuntu menĂĽĂĽs programm.

run-gnome-adjust

InVälimus“, Valige teema”Rakendus

setar-teema-oomox

Teema rakendamine piparmĂĽndi kaneelis

Linux Mintis otsigeSĂĽsteemisätted“MenĂĽĂĽs avage viivitamatult allolevad valikud”Välimus>>Teema

teemad-linux-piparmĂĽnt

Teema sees näete mitmeid alternatiive, näiteks “Akna piirid“,”Kontroll“ja”Tööruum“Valige igas neist valikutest just loodud teema ja kohandage oma levitamist.

teemad-linux-mint-configure-oomox

Selle rakenduse abil on sĂĽsteemi välimust väga lihtne muuta ja see oma maitse järgi jätta. Soovitan seda loovuse ja “kunstilise kĂĽlje” jaoks, et testida ja luua palju GTK teemasid.

Kas teile meeldib Oomoxi rakendus? Kas teate seda juba või kasutate seda? Jäta oma arvamus programmi kohta kommentaaridesse.

Ootan teid järgmises postituses, siin blogis Dioliinuks, SÜSTEEMAALT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.