Benchmark - 13

Ootuspäraselt on uue MacBook Pro Pro protsessori jõudluse suurenemine lihtne

Oleme näinud, kuidas Uus võrkkesta ekraaniga MacBooks Pro tegi mõned graafika jõudlustestid, kuid kui me vaatame uuesti, keskendub see protsessori protsessorite võimsusele (Põhitöötlusüksusvõi keskprotsessor)?

Allpool võrdlus eelmise põlvkonna uue 13-tollise MacBook Pro Retina vahel – ja miks mitte? – uus MacBooks Air (ilmus aasta keskel), mille on teinud Primate Labs.

Neile, kes ei tea, tööriist Geekbench 3 hindab protsessori ja mälu jõudlust – suurem saagikus on parem, skoor kaks korda näitab jõudlust kaks korda. Kuid kuna Apple pole uute masinate mälu puudutanud (need on endiselt 1600MHz DDR3, täpselt nagu eelmise põlvkonna MBP), on seekord fookuses tegelikult protsessor.

Võrdlusuuringud - 13

Siin on sissetulek vahemikus 2% kuni 4% – “ainult” 5% kiirem kui uus MacBooks Air – pole midagi eriti asjakohast.

Võrdlusuuringud - 13

Raskematel mudelitel on erinevus Pro ja Air vahel kuni 13%.

Võrdlusuuringud - 15

Siin on arvud samad, mis nooremate vendade puhul: sissetulek jääb vahemikku 2–4%.

Võrdlusuuringud - 15

Tipptasemel on erinevus juba veidi asjakohasem, ulatudes 10% -ni.

Nende eeliste jaoks on huvitav see, et need pärinevad madalama sagedusega protsessoritest (näiteks tipptasemel mudelitel 2,6 GHz vs 2,8 GHz). See sagedus on mõnevõrra eksitav, sest see on “põhisagedus”. Protsessor võib sagedust “suurendada”, vajadusel seda suurendada. Töötab madalamatel sagedustel, kuna standardid aitavad energiat kokku hoida.

John Poole, Primaadi labor.

Poole jaoks on tagasihoidlik kasum täiesti normaalne, sest nagu ka Airi värskenduse puhul, pole Apple keskendunud protsessorite jõudlusele, vaid muude erinevuste, näiteks pordide, parandamisele muudes valdkondades, näiteks aku kasutusaeg, graafika jõudlus – jah, heade eelistega. Thunderbolt 2, gigabitine WiFi (IEEE 802.11ac), PCIe SSD ja palju muud.


Retina ekraaniga MacBook Pro pisipilt Retina ekraaniga MacBook Pro

Hind: alates 5 999,00 R $ (või 12x intressivaba R 499,92 R $)Suurus: 13 ja 15 tolliPraegune põlvkond: 2013. aasta lõpp

Nupp - osta