Openbank jõuab Portugali turule ametlikult komisjonitasuta konto pakkumisega

Hispaania kontserni Santanderi digipank Openbank alustas Portugalis tegevust eelmise aasta detsembris. Oma osaluse tugevdamiseks riiklikul turul esitas ettevõte täna, 4. veebruaril oma esimese kommertspakkumise, võttes arvesse nooremaid tarbijaid.

Pank pakub komisjonitasuta kontosid esimese 6 kuu jooksul 2% tootlusega, maksimaalselt 5000 eurot. Openbanki veebisaidi või rakenduse kaudu saavad kaardiomanikud teha eurodes tasuta ülekandeid mis tahes ELi riiki.

Kuni selle aasta mai lõpuni ei ole Openbankis avatud kontodel avamis- ega hooldustasusid. Kontoga on seotud tasuta deebetkaart “Я42”. Selle kaardi abil saate kuni mai lõpuni tellida ilma lisakuludeta reisieelistusi, näiteks tasuda välisvaluutas. Juunis maksavad uued kliendid selle aktiveerimiseks 7,99 eurot kuus.

Valiku „”42” abil saavad kaardiomanikud kuus välja võtta viis sularaha ilma lisatasudeta ja piiramatu väljamakseta Banco Santanderi sularahaautomaatides kogu maailmas. See kaart ühildub selliste mobiilsete maksesüsteemidega nagu Openbank Pay ja Apple Pay.

“Sotsiaalselt vastutustundliku panganduse strateegia” järgimine võimaldab ĐŻ42 kasutamist toetada ka sotsiaalseid põhjuseid. “Usume, et vastutustundliku panganduse strateegia väljatöötamine, mis on pĂĽhendunud planeedi tulevikule ja ĂĽhiskonna heaolule, on ainus viis tulevase panganduse mõistmiseks,” ĂĽtles Openbanki tegevjuht Ezequiel Szafir ajakirjandusele avalduses.

Nii et alati, kui klient maksab kaardiga, annetatakse järgmise euroühikuni ümardatud summa valitud valitsusvälistele organisatsioonidele, nagu Portugali vähivastane liiga ja Salvadorani liit. Lisaks on võimalik määrata minimaalne ja maksimaalne annetatav summa.

Klientide abistamiseks investeeringute haldamisel pakub Openbank platvormi, mida robot haldab automaatselt. Robotkonsultandid võimaldavad teil märkida investeerimisfondide portfelli, kohandades iga strateegiat turu liikumisega. Portfelli töötab välja ja seda kontrollib Openbanki investeerimiskomitee koostöös BlackRocki ja Santander Asset Managementiga, teatas agentuur.

(Märkus: seda artiklit on värskendatud kaardi Я42 selgitusega. Viimati muudetud: 10:42)