openSUSE Tumbleweed toetab nĂĽĂĽd RPM-pakettide kaudu Nvidia draivereid

Suurepärane uudis sisaliku kuninga kasutajatele, OpenSUSE jooksev väljaanne, tuntud ka kui Tumbleweed, sai Nvidia videodraiveri uusima versiooni jaoks RPM-i toe.

Kaudu teatasid OpenSUSE arendajad Redditi teema uusimate Nvidia draiverite kättesaadavus operatsioonisüsteemile koos versioonitoega veerev vabastamine ja kõik. Nüüd saavad kasutajad draiveri lihtsalt installida. RPM-pakette topeltklõpsates või muidugi ka terminali kaudu.

? Vaata ka: Kuidas uuendada openSUSE 42.2 HĂĽppa openSUSE 42.3-le

Juhi README-failis sisalduva teabe kohaselt:

„Selles kohas hostitavad RPM-draiverid ehitab, hooldab ja toetab täielikult Novell / SUSE.

NVIDIA hostib neid Novelli nime all, kuid kõigist selle RPM-iga seotud probleemidest ja tugitaotlustest tuleb Novellile teatada nende veajälgimissĂĽsteemi kaudu: http://bugzilla.novell.com “

See tähendab, et RPM-vormingus pakitud draivereid haldavad openSUSE-i arendajad, mitte Nvidia, ehkki failid kommenteerivad neid viisakalt hostides. Nvidia pakub jätkuvalt ĂĽldiseid draivereid kõigi .run’i kaudu toimuvate levituste jaoks.

Hoidla saab terminali kaudu zypperi kaudu lisada järgmiselt:

õhulukk https://download.nvidia.com/opensuse/tumbleweed nvidia-tumbleweed

Samuti saate sirvida hoidlaid ja vaadata RPM-e Kliki siia

See moodul on spetsiaalselt loodud tuuma uue versiooni installimise toetamiseks openSUSE Tumbleweed-is. Sest see on versioon veerev vabastamine, värskendused on pidevad ja on tavaline, et alati, kui see juhtub, eemaldatakse varalised draiverid, need muutuvad kasutuskõlbmatuks või lihtsalt töötavad. Praeguse SUSE kogukonna tehtud muudatused peaksid enam lakkama, põhjustades Nvidia omanikele, kes naudivad openSUSE Tumbleweedi, tõenäoliselt mingit stabiilsust. selles suurem.

See RPM-draiver toetab ainult uusimaid kaarte, mis tähendab, et kui toetute 340.xx ja 304.xx seeria vanadele draiveritele, ei tohiks neid kasutada. Selle artikli koostamise ajal on uusim versioon 384.59.

Allikas