Opera brauseri uus versioon ilmub, laadige see alla

Linuxis saadaval olevate brauserite väga laias valikus paistab Opera silma “millist brauserit kasutada” tähiste loendis ja seetõttu “võitleb” Google Chrome’i ja Mozilla Firefoxiga.

Esimene uus asi, mille Opera versioon 56 kaasa toob, on võimalus vaadata videoid “pop up” formaadis või viisil, mis eristub, välistades vajaduse kasutada mis tahes pistikprogramme, võimaldades teil töö ja meelelahutuse ĂĽhendada, häirimata teisi.

Parendatud videoga Opera 56 ilmub välja helitugevuse juhtimisega

Teine esitletud uudsus on helitugevuse juhtimise rakendamine “hĂĽpikaknas” ja hõlbustades seeläbi meediumide juhtimist täitmisel. Seda mehhanismi võib nimetada ka “pilt pildis” ja seda saab kasutada ka teistes brauserites, nagu Chrome laienduste kaudu.

Teine muudatus on suuminäidiku kuva, mis avaneb nĂĽĂĽd “hĂĽpikaknas”, võimaldades otsesemaid reguleerimisi ja sama saab teha ka Seaded> Põhiline> Kuva> Lehe suumimine.

Suumi taseme indikaator

Lisaks veaparanduste ja täiustuste leidmisele on nüüd vigadest teatamine lihtsam, klõpsake lihtsalt nuppu Menüü> Abi> Teata veast ja järgige ekraanil kuvatavaid protseduure. Palju praktilisem ja kiire, nii et see aitab Opera arendajatel lahendada mis tahes probleeme

Opera 56 vead või probleemidest teatamine

Selle versiooni kohta lisateabe saamiseks kĂĽlastage Opera ametlikku ajaveebi.

Uue brauseriversiooni allalaadimiseks pääsete sellele juurde link ja laadige alla oma .deb ja .rpm süsteemile sobiv versioon.

NĂĽĂĽd andke meile kommentaarides teada, kas kasutate juba Opera ja kas teile meeldivad uudised. Ja kui te pole seda kasutanud, andke meile teada, kui soovite seda kasutada.

Järgmise korrani ja kallistamiseni.