Opera käivitas brauseri Androidi versioonis krüptoraha rahakoti

Opera on oma brauserirakendust värskendanud Androidi versioonis, kasutades krüptoraha rahakoti funktsionaalsust. Praegu toetab see ainult Ethereumi, kuid tulevikus toetatakse ka teisi virtuaalvaluutasid. Pärast rakenduse installimist (või värskendamist) uusimale versioonile saavad kasutajad eetri osta ja kasutada seda brauseripoes erinevates vidinates või teenustes, mis aktsepteerivad seda valuutat maksena.

Kui beetaversioon juulis käivitati, toetas brauser krüptovaluutade ja ERC20 märgendeid, võimaldades digitaalvaluutasid saata ja vastu võtta. Kaitsesüsteemi testitakse biomeetriliste andurite või Androidi enda parooli abil, ilma et oleks vaja uusi andmeid genereerida. Arvestades krüptoraha varastamise skeemide arvu suurenemist, on ettevõte kogu oma Interneti-brauseri ökosüsteemis kasutusele võtnud uue kaitsesüsteemi.

Opera Crypto Walleti eesmärk on hõlbustada mobiilimakseid ilma lisarakendusi kasutamata. Rahakott tuvastab automaatselt ka ERC20 märgid, mille kasutajad on kogunud teatud rakendustest ja mängudest ning kasutavad oma valuutat. Soovi korral saate märgid saata otse rahakotist, ilma et peaksite vastavat rakendust avama.