Operal on nĂĽĂĽd kiirem VPN ja krĂĽptoraha rahakott; Shazam ja CleanMyMac X saavad uudiseid

Ja siin oleme naasnud App Store’i asjakohaste rakenduste kõige olulisemate värskendustega – või ka kaugemale. Kas peaksime vaatama?

Ooper

Opera 60, koodnimega Reborn 3

Brauser on jõudnud versioonini 60, koodnimega Uuesti sündinud 3, ahvatlevate uudistega macOS-i, Windowsi ja Linuxi kasutajatele. Nende hulgas on meil uus portfell krüptoraha ja tööriistad VPN uuendatud.

Operal on paar aastat olnud sisseehitatud VPN, kuid selles värskenduses on see ettevõtte sõnul kiirem ja stabiilsem; jääb täiesti tasuta ja Opera tagab, et teie sirvimisandmeid ei koguta.

Uus on ka „Web Explorer 3” – termin, mida kasutatakse Opera uute versioonide toetamiseks uutele Interneti-tehnoloogiatele. Ăśks neist on krĂĽptoraha rahakott, mis on jõudnud ka Androidi Opera juurde ja võimaldab kasutajatel oma “turvalise” võtme kõikjalt kätte saada, suheldes saitidega, mis seda tĂĽĂĽpi tehinguid aktsepteerivad. Eeldatakse, et samad funktsioonid jõuavad peagi ka iOS-i Opera Touchi.

Lõpuks toob värskendus brauserile visuaalse külje, mis on varustatud heledama liidese ja ühevärvilistega. Opera 60 saab alla laadida arendaja veebisaidilt või värskendada brauser ise.

Shazam


Shazami rakenduse ikoon


Shazam Encore rakenduse ikoon

Apple’i muusika tuvastamise teenus on omakorda omandanud funktsioonid, mis muudavad kasutajate elu lihtsamaks: nĂĽĂĽdsest on võimalik lisada esitusloend otse oma raamatukokku Voogesitus teenuses Apple Music või Spotify.

Selleks puudutage lihtsalt kuulamise ajal nuppu “Salvesta mängijasse” esitusloend kõnealune. Rakenduse saab tasuta alla laadida App Store’ist – nii tasuta kui ka Shazam Encore versioonis.

CleanMyMac X

Lõpuks saavad Maci hooldus- ja puhastustööriistad värskenduse, mis muudab funktsiooni pĂĽsivaks. Kosmoseluup (Kosmoselääts) – varem saadaval beetaversioonina.

CleanMyMac X-i funktsioon Ruumi suurendus

Nagu me siin märkisime, on Space Magnifieril loominguline liides, mis aitab kasutajatel oma Maci kaustadest ja failidest “terviklikumalt” vaadata, tuvastades väga rasked kataloogid ja rasked failid, mis võivad olla tĂĽhjendatud, vabastades masinas ruumi.

CleanMyMac X-i saab osta MacPawi veebisaidilt ja värskendada rakenduse enda sees.