Operatsioon Riiklik pimendus võis alata rünnakuga Aveiro PSD veebisaidil

(Uuendatud) Aveiro ringkonna divisjoni veebileht PSD võis olla arvutirünnaku sihtmärk, mis oli esimene 25. aprillil peetud riikliku katkestusega seotud algatus. Rünnaku eest võttis vastutuse häkkerirühm Sud0H4k3rs, mis seisnes saidi visuaalses moonutamises.

Op Blackout National
Op Blackout National
Op Blackout National

Peaminister Pedro Passos Coelho on poliitiline tegelane, keda kasutatakse valitsuskoalitsioonierakondade rakendatud kokkuhoiumeetmete vastu suunatud meeleavaldustel.

TeK võttis ühendust Aveiro PSD ringkonna osakonnaga, mis eitab rünnaku toimumist. Organisatsiooni allikad ütlesid, et keegi lehehaldusega seotud inimesi ei teatanud rünnakute või lehe deformatsioonide kohta.

Operatsioon National Blackout, millest TeK teatas aprilli alguses, pidi algselt olema homme puhkus, kuid häkkerĂĽhm otsustas initsiatiivi edasi viia. RĂĽnnakud algavad täna, 24. aprillil kesköö paiku ja mitu tundi jääb selgusetuks ära rikkuma jääb ellu. Nagu Aveiro ametlikul PSD lehel näete, on see sait “puhastatud” ja rĂĽnnaku toimumisest pole tõelisi märke.

Riikliku elektrikatkestuse idee sai alguse kollektiivsest Sidekingdom12-st, teisest Portugali häkkerirühmitusest, kes palus algatusega liituda veel häkkeritega.

Anonüümne Portugal kutsuti osalema ka operatsioonis, mille eesmärk on jätta mõned valitsuse ja riigihaldusega seotud saidid võrguühenduseta, kuid siiani pole need aktiivsuse märke näidanud.

Kirjutage märkmeid: Sud0H4k3rs rühm väidab, et on teinud teise ära rikkuma PSD ringkonna Aveiro divisjoni veebisaidile, mille lehe tehnikud peagi lahendavad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi