Ă•petajate puudus koolides: ANPRI teeb ettepanekuid, mis ei piirdu ainult infotehnoloogiaga – arvutid

Oma assotsiatsioonimissioonis väitis ANPRI, et nad vastutavad "värbamisgruppi 550 (Informatica) mõjutava probleemi kommenteerimise eest, mida me esindame ametiühingute tegevust reguleerivate eeskirjade antud legitiimsusega", kuid tema väljatöötatud ettepaneku dokument ei piirdunud gruppidega seda ja "saab laiendada kõigile õpetajatele".

PDF-is allalaaditavas dokumendis on mainitud ka mõningaid DGAE tasemega seotud kahtlusi ja hoiatatud, et tuvastatud probleemid ei piirdu praeguse kooliaastaga.

"Informaatikagrupi suurim probleem ei ole õpetajate võimalik lähiaastate pensionilejäämise nõudmine, nagu 1997. aastal kokku lepiti, et olla üks viimaseid Portugali haridussüsteemis", osutas dokument, mis tuletas meelde, et lahendused ei saa toimuda distsiplinaarse mahaarvamise kaudu IKT või eraldage see, veelgi vähem aega, või vähendage erialaste kursuste arvu piirkonnas.

ANPRI on edenemas nelja konkreetse ettepanekuga, millel on kaks lühiajalist mõju, millel võib olla mõju järgmisele õppeaastale ja mis võimaldavad erandkorras 2 või 3 õppeaasta jooksul muuta kogunemiseks lubatud tunde ja ületunde, maksimaalselt 7–7 10 tundi "ja" uuendada heakskiidetud kursuste loetelu oma kvalifikatsiooniga õpetajatele ".

Keskpika perioodi jooksul, mille mõju on kaks või kolm aastat, soovitab ANPRI "taasalustada tasuta kutsealaseks muutmine kõrgkoolides".

On ka keskmise pikkusega ja pikaajalisi ettepanekuid, mis pakuvad stiimulite loomist õpetajakoolituskursuste ligimeelitamiseks.

Sel kuul tähistame SAPO TeKi 20 ​​aasta möödumist. Uuri lähemalt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos