contador gratis Saltar al contenido

Õpetus: CyanogenMOD 7 ROM HTC Desire HD jaoks – piparkoogid 2.3 (koos väljatrükkidega)

Õpetus: CyanogenMOD 7 ROM HTC Desire HD jaoks - piparkoogid 2.3 (koos väljatrükkidega)

Juurimisõpetus ja CyanogenMOD 7 (Android Gingerbread 2.3) installimine HTC Desire HD-le.

Oleme viimastel nädalatel testinud alternatiivse operatsioonisüsteemi uut versiooni Android OS, TsüanogeenMOD 7 (värskenduste põhjal Android 2.3 piparkoogid).

Kuigi see on eksperimentaalne versioon (Ööehitus), Nüüd saate selle installida ja kasutada kõiki uue värskenduse eeliseid piparkoogid. Lihtsustatult öeldes on süsteem palju kiirem, säästab rohkem akut ja on “minimalistliku” paigutusega, kus teavitusriba on nüüd must, kõige elementaarsema ikoonikujundusega ja roheline (või tänu uuele vahetussüsteemile sinine). Teema).

Üldiselt, kui olete uudishimulik ja soovite oma seadme uusi funktsioone testida, ei kahetse te seda. Kuid kuidas installida TsüaankloriidMOD tähendab kogu paki üleandmist vidinad, teemad ja rakendused HTC, ei saa seda muudatust pidada eeliseks kõigile.

** See õpetus sisaldab täielikku juhendit protseduuri läbiviimiseks “Juur“, Värskenda”Raadio“, Install”Android-SDK“Installige see oma arvutisse TsüaankloriidMOD (või muu ROM, öelge) ja “ClockworkMod taastamine“Ja lõpuks tegin lae alla ja installige see Google’i rakenduspakett (GAPPS).

*** Ära paanitse: selle õpetuse järgimine on palju lihtsam kui tundub. Kui teil on küsimusi, võite siin loota Showmetech.