Ă•petus: CyanogenMOD 7 ROM HTC Desire HD jaoks – piparkoogid 2.3 (koos väljatrĂĽkkidega)

Juurimisõpetus ja CyanogenMOD 7 (Android Gingerbread 2.3) installimine HTC Desire HD-le.

Oleme viimastel nädalatel testinud alternatiivse operatsioonisüsteemi uut versiooni Android OS, TsüanogeenMOD 7 (värskenduste põhjal Android 2.3 piparkoogid).

Kuigi see on eksperimentaalne versioon (Ööehitus), NĂĽĂĽd saate selle installida ja kasutada kõiki uue värskenduse eeliseid piparkoogid. Lihtsustatult öeldes on sĂĽsteem palju kiirem, säästab rohkem akut ja on “minimalistliku” paigutusega, kus teavitusriba on nĂĽĂĽd must, kõige elementaarsema ikoonikujundusega ja roheline (või tänu uuele vahetussĂĽsteemile sinine). Teema).

Üldiselt, kui olete uudishimulik ja soovite oma seadme uusi funktsioone testida, ei kahetse te seda. Kuid kuidas installida TsüaankloriidMOD tähendab kogu paki üleandmist vidinad, teemad ja rakendused HTC, ei saa seda muudatust pidada eeliseks kõigile.

** See õpetus sisaldab täielikku juhendit protseduuri läbiviimiseks “Juur“, Värskenda”Raadio“, Install”Android-SDK“Installige see oma arvutisse TsĂĽaankloriidMOD (või muu ROM, öelge) ja “ClockworkMod taastamine“Ja lõpuks tegin lae alla ja installige see Google’i rakenduspakett (GAPPS).

*** Ära paanitse: selle õpetuse järgimine on palju lihtsam kui tundub. Kui teil on küsimusi, võite siin loota Showmetech.