Ă•petus: installige iOS 7 beeta

Uute värskenduste installimine iPhone’i on juba olemas, enne kui need ametlikult tavalistele kasutajatele välja antakse. See protsess välistab vajaduse end arendajaks registreerida (ja beetavärskenduste saamiseks tasuda 90 dollari suurune tasu). Vaadake, kuidas protseduuri teha …

Pärast ülekaalukaid ootusi lõige Apple esitles eelmisel kuul oma uut süsteemi IOS 7, mis on kasutajatele kättesaadav aasta lõpuni. Seni on ainult registreeritud arendajatel lubatud uuele süsteemile üle minna.

Siiski on teil juba olemas võimalus värskenduste installimiseks iPhone, enne ametlikku vabanemist tavalistele kasutajatele. See protsess välistab vajaduse registreerida end arendajaks (ja maksma aktsepteerimiseks 90 dollarit soolast tasu) beetaversioon). Vaadake allpool, kuidas protseduuri teha:

Kiireloomuline:

Me mäletame seda Showmetech ei vastuta selle õpetuse kasutamise ajal teie seadmele tekitatud kahjustuste eest, eks? Seetõttu loodame, et olete kogenud kasutaja ja teadlik riskidest, mida võtate.

Paigaldamise õpetus:

  1. Kõigepealt tehke seda reserv sinu oma iDevice tagamaks, et te ei kaota andmeid;
  2. Pärast tegemist täielik varukoopia, on soovitav teha a täielik taastamine seadmest tehaseseadeteni;
  3. Avatud iTunes, ĂĽhendage seade arvutiga ja klõpsake nuppuTaastage iphone“:
  4. Kui seade on taastatud, peate seda tegema lae alla alates IOS 7 sinu enda järgi iPhone (ĂĽks ĂĽlaltoodud valikutest jaotises “Lae alla link“Sellest õpetusest);
  5. Pärast selle lõppu lae alla, järgige värskendamiseks lihtsalt järgmist protseduuri;
  6. Meeldib iPhone ĂĽhendatud arvutiga ja iTunes Avatud, hoidke klahvi “Shift” (Windowsis) või “Option” klahv (Mac) ja klõpsake “Check for updates”;
  7. Avanevas aknas leidke fail IOS 7 et salvestate oma arvutisse ja valite selle;
  8. Pärast õige faili valimist teie fail iPhone installib uue süsteemi, protsess võib võtta mitu minutit;
  9. Pärast installi lõppu olete iPhone see taaskäivitub automaatselt ja on kasutamiseks valmis;
  10. Valik: kui soovite, saate varundamise taastamine valmis, nii et teil on kõik seaded ja failid tagasi.

Kas on võimalik naasta eelmisele / algsele versioonile?

Kui teile beeta versioon ei meeldi IOS 7, Uuendamisprotsessi saate tagasi pöörata, järgides samu samme nagu eespool. Ainus erinevus protseduuris on installifail: beetaversiooni allalaadimise asemel valige oma seadme jaoks uusim ametlik versioon.

Pange tähele, et seda protseduuri ei soovita Apple, kuna see on alternatiivne viis installimiseks IOS 7 olemata registreeritud arendaja. Samuti tasub seda meeles pidada, nagu püsivara faasis beeta, on mõned vead ja lõpetamata funktsioonid, mis võivad ohustada igapäevast kasutamist. Sellegipoolest olen selle beetaversiooni juba oma seadmesse installinud, uudised väga meeldisid.

Kui teie uudishimu on nii suur, et te ei saa oodata ametlikku versiooni, järgige seda protseduuri ja andke meile siis teada, mida arvate!