Ă•petus: kuidas GIF-e WhatsAppis saata

Siit saate teada, kuidas kõigil platvormidel WhatsAppi kaudu GIF-e saata.

Nagu e-posti aadress, Animeeritud GIF need on praktiliselt “ajatud” tööriistad keskkonnas, kus kõike, mis on 10 aastat vana, peetakse vanaks. 30-aastaselt on sellel liikumisega pildivormingul olnud oma tõusud ja mõõnad, kuid jääb truuks oma eesmärgile: lõbutseda lihtsalt ja kiiresti.

Pärast perioodi, kus animeeritud GIF-e ei tunnustatud ja kanalisatsiooni visati, olid nad 2000. aastatel kõigega tagasi, ajendatuna uutest sotsiaalvõrgustikest, huumoriblogidest ja eriti sõnumsiderakendustest, näiteks Mis on valesti, Telegramm, teiste hulgas.

WhatsAppi kaudu saate animeeritud GIF-e otsida Gyphy ja Tenori arhiivide laiast kogust. Siit õpetusest saate teada, kuidas GIF-e WhatsAppis kasutada, ja vaadake, kui lihtne see on.

Kuidas kasutada GIF-e rakenduses WhatsApp

iOS

Neile, kes kasutavad iOS, klõpsa lihtsalt ‘+‘, valige fotod ja videod ning kuvatakse kaamerarull. Väikese suurendusklaasi vasakus alanurgas on kiri „GIF‘Valige see ja kuvatakse mõned saatmiseks valmis GIF-failid, kuid saate siiski spetsiifikat otsida. Muude GIF-ide leidmiseks sisestage lihtsalt otsingukasti termin.

Android ja Windows Phone

Peal Android ja Windowsi telefon, veelgi lihtsam. Puudutage lihtsalt sõnumikasti vasakus servas olevat emotikoninuppu ja valige suvand GIF. Oma lemmikud leiate ka lemmikutest ja ka otsides Gyphy ja Tenor.

Veeb WhastApp

GIF-e saate saata isegi edasi Mis on valesti Võrk. Kui kasutate WhatsApp teie arvutis: Puudutage vestluses lihtsalt sõnumikasti vasakul küljel olevat emotikoninuppu ja valige suvand GIF. Pilte saate otsida ka otsingukasti abil, nagu jaotises Android ja iOS.

Vaadake, kui lihtne on GIF-ide saatmine WhatsAppi kaudu? Nüüd lõbutsege oma sõprade ja perega.