Õpetus: kuidas iMessage'i vastuvõtmist Macis tsentraliseerida

Ă•petus: kuidas iMessage’i vastuvõtmist Macis tsentraliseerida

Alates OS X 10.8.2 saabumisest on Apple andnud meile võimaluse iMessage’i vastuvõtmise ĂĽhendamiseks. Kui teil on iPhone, iPod touch, iPad ja Mac ning olete registreeritud iCloudi teenuses, on teil iMessage’i vastuvõtmiseks vähemalt kaks võimalust: oma telefoninumbri ja iCloudiga registreeritud e-posti teel – lisateavet selle teema kohta leiate sellest Apple’i tugiartiklist.

Enne iOS 6 ja OS X 10.8.2 ilmusid teie telefoninumbrile suunatud sõnumid ainult teie iPhone’is, samal ajal kui teie e-postile saadetud (iCloudis registreeritud) sõnumid saabusid teie iPhone’i, iPadisse ja Maci – võttes arvesse, et iCloud oli kõigis lubatud muidugi see seade.

Seadistage iMessage - Mac

Kuid iOS 6 ja OS X 10.8.2 trikk on järgmine: kui soovite oma numbrile saadetud sõnumeid vastu võtta ka Macis, koondage kõik ĂĽhte kohta, avage Messages, minge menĂĽĂĽsse Preferences (Open Preferences).Eelistus) ” Konto (Konto) ja valige vasakpoolsel paanil suvand iMessage. Seal aktiveerige kastiga klõpsates sõnumikviitungid koos nende numbriga (nagu ĂĽlaltoodud pildil). Kui soovite, et teised näeksid, et olete saadud kirja lugenud, kontrollige ka valikut “Saada lugemiskinnitus” (Saada loetud kviitungid).

Kui teie iPhone’i numbrit ei kuvata, logige välja ja logige uuesti sisse oma iMessage’i kontole – klõpsake nuppu Välju ja siis Logi sisse.

IMessage'i seadistamine - iPhone

IMessage'i seadistamine - iPhone

Kui see ei aita, minge menĂĽĂĽsse Seaded (Seaded) »Sõnumid iPhone’is, lĂĽlitage iMessage teenus välja / sisse ja naaske seejärel Maci, et näha, kas number seal kuvatakse. Pole veel Samal iPhone’i ekraanil minge valikutele Saada ja vastu võtta (Saada Saada) ja puudutage seal oma Apple ID-d. Rikkis (Välju) ja logige uuesti sisse. OK, nĂĽĂĽd peaks teie number olema OS X sõnumites registreeritud.

Ja kõige lahedam on see, et kui kustutate, lisate või muudate rakenduses Messages e-posti aadressi või telefoninumbrit (Sõnum), kuvatakse teade, mis teavitab teid muudatustest.

Veel ĂĽks lahe näpunäide: iMessage’i keskne väljund ĂĽhe ID (e-posti või telefoninumbri) all. Saate seda teha iPhone’is, minnes menĂĽĂĽsse Seaded »Sõnumid, saatmine ja vastuvõtmine. Seal saate valida, kas alustada uut vestlust oma telefoninumbri või e-posti aadressi abil. Sama asi, mida teete OS X-is, minge jaotisse Eelistused »Kontod» iMessage ja valige ĂĽks kahest võimalusest.

Olgu, nĂĽĂĽd saate kõikides seadmetes sõnumeid ja alustate uusi ID-d kasutades uusi vestlusi. Oh, ja kuidas see kõik iCloudi kaudu toimub, teate saamisel teavitatakse kviitungit teie iPhone’is, iPadis ja Macis. Kuid kui lugesite ĂĽhes neist sõnumit, kaob teade teisest seadmest. ?

[via Macworld]