Ă•petus: kuidas jagada fotosid iCloudi kaudu nii iOS-is kui ka OS X-is

Kui teil on iGadget või Macil ja teil on iCloudi konto, lihtsalt teadke, et fotode jagamiseks on lihtsaid ja lahedaid viise. ?

Jagamine iPadi või iPhone’i / iPod touchi kaudu

Kõigepealt pidage siin meeles, et jagamine toimub iCloudi (Apple’i pilvemälu / sĂĽnkroonimisteenuse) kaudu. Kui teil pole kontot, näitab see tugiartikkel teile, kuidas seda teha, ja muidugi on teil selle teenuse kohta endiselt kĂĽsimusi.

Pärast seda on teine ​​samm aktiveerida oma seadme fotode jagamise funktsioon. Ava seaded (Seaded) »ICloud» Jaga fotosid (Jagage fotosid) ja lülitage Photo Together sisse (Jagatud fotovood).

Foto jagamine (seaded)

Foto jagamine (seaded)

Kõik on korraldatud? Nii et nüüd teeme albumi. Selleks on kolm võimalust: üks rakenduse Native Camera kaudu ja kaks rakenduse Photos kaudu; kõik on väga lihtne.

Kaamera

Sisesta kaamerarull (Filmirull), puudutades vasakus alanurgas pisipilti ja puudutades kõigi piltide kuvamiseks vasakus ülanurgas nuppu Camera Roll. Kui see on tehtud, puudutage jagamisnuppu (nooltega nupp) ja valige pilt.

Jagage fotosid

Jagage fotosid

NĂĽĂĽd puudutage nuppu Jaga ja seejärel Compart. Foto. Seejärel looge uus album, valides suvandi Photos Compart. (Uus) …, lisage nende inimeste aadressid, kellega soovite pilte jagada, valige albumite nimed ja see, kas soovite, et fotod oleksid avalikud või mitte.

Jagage fotosid

Jagage fotosid

Selle valiku lubades saavad kõik, kellel on lehelink, pilti vaadata; kui valik jääb välja lülitatuks, saavad fotodele juurdepääsu ainult teie valitud inimesed. Enne avaldamist saate valida ka selle, kas jätta albumisse kommentaare, näiteks lühikirjeldus selle kohta, kes see on, sündmused, asukohad jne.

Foto

Sama, mida saab teha ka algne fotorakendus. Sisestage kaamerarull – või mõni muu album, kuhu kuuluvad fotod, mida soovite jagada – puudutage käsku Muuda, valige pilt ja valige suvand Jaga. Pärast seda on protsess sama mis eespool.

Teine võimalus on minna otse vahekaardile Compart. Tehke foto ja puudutage vasakus ülanurgas olevat plussmärki (+). Esimene asi, mida me teeme, on sündmus ja seejärel foto lisamine.

Seaded

Avaldatud albumite vaatamiseks minge jaotisse Fotod »Kompart. Foto. Seal on nimekiri kõigist albumitest, mida olete jaganud või allkirjastanud (teised olete jaganud). Puudutades sinist noolt, sisestate albumi seaded. Siinkohal tasub mainida, et albumisse on võimalik lisada rohkem inimesi (tellijaid) ka pärast selle avaldamist, samuti avalikustada, mis sobib ideaalselt fotode jagamiseks inimestega, kellel pole iGadgets/ account iCloudis, kuna neil on võimalik linki kĂĽlastada ja fotosid veebilehel vaadata – allpool näide sellest avalikust lehest.

Avalikud fotoalbumid jagavad

Inimeste (tellijate) albumile lisamisel saavad nad e-posti teel märguandeid ja omal soovil iGadgets. Niipea, kui nad saavad, on kliendi nimi / e-posti aadress albumi seadetes (selles väikeses sinises nooles). Teil, albumi koostajal, on täielik kontroll kliendi üle, saate kutsed uuesti saata ja need vastavalt soovile kustutada.

Kui keegi fotot kommenteerib, saate teate – seni, kuni olete lubanud märguannete kviitungi menĂĽĂĽs Seaded »Märguanded» Fotod -, mis sobib suurepäraselt “arutelude” jälgimiseks.

Jagage Maci kaudu

Fotode jagamiseks iCloudi kaudu Maci abil peab teil olema installitud iPhoto. Sisestage soovitud sündmus / album ja valige fotod, mida soovite jagada. Seejärel klõpsake nuppu Jaga (all paremal) ja valige suvand Jaga fotosid.

Jagage fotosid

Looge uus album suvandiga New Photos Comp. Sellest ajast alates on protsess praktiliselt sama mis iOS-is: valige inimesed, kellega soovite jagada, albumi nimi, kas soovite olla avalik või mitte ja voila!

Nagu iOS, saate igal ajal lisada uusi abonente ja deaktiveerida URL-id (avalikud veebisaidid).

· · ·

Loodan, et see õpetus on kõik nende uhkete iCloud-funktsioonide kohta kõik selgeks teinud ja saate neid jõuludeta probleemideta kasutada! Kui teil on veel küsimusi, kommentaare ja meie foorum on selleks valmis. ?

Ah, iPhoto rakenduse kaudu on fotode jagamiseks iOS-is veel üks võimalus. Kui soovite selle valiku kohta rohkem teada saada, lugege kindlasti seda artiklit.