Ă•petus: kuidas kasutada Office’i pakette tasuta

Kui raha on vähe, ärge muretsege. Saate luua PowerPointi esitlusi ja Exceli töölehti ilma midagi kulutamata

Ă•petus: kuidas kasutada Office'i pakette tasutaEsitlused, arvutustabelid ja tekstidokumendid … Office Suite’i kõigil põhifunktsioonidel on tasuta veebiversioon

Sõna, Superior ja muud rakendused Microsoft mida erinevad kasutajaprofiilid laialdaselt kasutavad, alates professionaalidest kuni õpilasteni. Paljud inimesed ei tea, et saate seda rakendust kasutada veebipõhises ja tasuta versioonis.

SEE Microsoft Office, nagu enamik selles riigis müüdavaid programme, mitte üks odavamaid. Professionaalse versiooni ostmiseks võib summa olla üle R $ 1000. See on juba sisse lülitatud Office Online, mis on sellel saidil saadaval, on tasulises versioonis praktiliselt samad funktsioonid. Selle tasuta paketi ainus puudus on Interneti-ühenduse loomise vajadus.

SEE Office Online töötab failidega, mis on salvestatud kausta Üks ketas. Sellel teenusel on suurepärane ühilduvus ka mitme failivorminguga, näiteks tekstifailidega. Sõna, arvutustabel Superior ja esitlus voolupunkt, mis muudab elu enamiku kasutajate jaoks, kes kasutavad programmi põhitõdesid.

Veebirakenduse kasutamiseks peate sisse logima kontoga, mis on seotud Microsoftnagu näiteks Hotmail.

Õpetus: kuidas kasutada Office'i pakette tasutaProgrammile tasuta juurdepääsuks on teil lihtsalt Microsofti konto

Teine valik

IgaĂĽks, kes soovib Office’i plaani selle kasutamiseks igal ajal osta, peab maksma R $ 29,90 kuus või hiljem $ 299,00 aastas. Eelis on antud juhul see, et ta saab kasutada kõiki Interneti viie arvuti ressursse Ăśks ketas 1 TB salvestusruumiga. PC-s ja Macis maksab professionaalne versioon 24,00 R $ kuus või 239,00 R USD aastas. Samuti on olemas õpilase versioon, mis maksab nelja-aastase tellimuse eest 299,00 R $. Saab kasutada kuni kahes seadmes.

Kui valite muud valikud, siis valikud Google Docs see võib olla väga hea valik. Kuigi mõnes mõttes piiratud, võrreldes Sõna See on Superior, õnnestub tal iga päev vastastikused vajadused väga hästi täita.

Teksti ja käsitsi kirjutatud paigutuste redigeerimisel google Drive toimib põhimõtteliselt nagu Office Pack. Ainus erinevus on see, et mõned nupud muudavad oma positsiooni, nime ja ikooni. Nii et lihtsalt kasutage seda mõnda aega ja te harjute sellega kiiresti.