Ă•petus: kuidas kasutada oma Wi-Fi parimat kanalit

Ruuteri lihtsa muudatusega saate parandada oma kodus WiFi-ühenduse kvaliteeti ja kiirust kodus või tööl.

Märk Wifi ületada seadme ja teie vahelist kaugust. Seda protsessi mõjutab kanal, mida saab muuta iga ruuteri seadetes. Kanalite vahetamine võib isegi suurendada ühenduse üldist kiirust. Probleemiks on kõige kvaliteetsemate kanalite leidmine, kuid selleks on olemas rakendused (vähemalt Androidis).

Esiteks laadige rakendus alla

Esimene asi, mida peate tegema, on alla laadida Wifi Analyzer rakendus. Pärast allalaadimist ja installimist avage see lihtsalt ja olete juba ekraanil koos saadaolevate võrkudega. See näitab igaühe ulatust väga kergesti mõistetaval graafikul.

Kanali analüüsimiseks peame tähelepanu pöörama silma paremas ülanurgas olevale ikoonile. Puudutage ja seejärel käsku „Kanali hinnang”. Puudutage punast fraasi kanalite loendi ülaosas ja valige praegu kasutatav WiFi.

Ilmuval ekraanil on igal kanalil hinnangute kujul kindel arv tähti, seda rohkem, seda parem.

Ruuteri kanali muutmine

Kui need reitingud on käes, peate sisestama ruuteri seaded ja seejärel liidese seaded või midagi muud sarnast. Klõpsates nupul „Traadita”, minge kasutatavale SSID-le (kus konfigureerite võrgu nime) ja valige kanal, mida rakendus kõige rohkem kuvab. Piltide poolest on 14 parim kõigist.

Salvesta ja mine. Juba see aitab teie ühenduse üldist kiirust ja teiste seadmete häireid on minimaalne.