Ă•petus: kuidas kasutada uut YouTube’i funktsionaalsust teiste kasutajate ees

Youtube’i beetaversioon ilmus eelmisel kolmapäeval ja Androidi kasutajad saavad uusi funktsioone juba enne kedagi teist testida. Siit õpetusest saate teada, kuidas saada beetaversiooniks

Seal on palju platvorm Interneti- ja videosaite, kuid ükski neist pole nii võimas Youtube. Käivitamisel Google, võimaldab see rakendus videote vaatamisel olla dünaamilisem ja on sellest ajast alates paranenud mitmete muudatuste kaudu, mis on selle kasutamist ainult suurendanud.

Kui varem vabastati kõik muudatused mobiilirakenduses, ilma et lõppkasutaja oleks neid testinud, siis eile (17) otsustas ettevõte uuesti muutuda ja avas programmi Beeta, mis võimaldab kasutajatel Android testige kõiki uusi funktsioone enne teisi tarbijaid. Uutele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks ei pea te varem midagi maksma ja saate registreeruda, et saada Beetatestija varsti. Vaata kuidas:

iPhone

Kuni selle artikli lõpuni kasutajad iOS ikka mitte saab beetaprogrammi kasutada alates Youtubeja praegu pole prognoose selle kohta, millal Apple’i kliendid videorakenduse prooviversiooni saavad.

SEE Google ei ole põhjust selgitanud, kuid kui programm eile (17) algas, võib-olla varsti tooteomanik Apple saab registreeruda.

App Store'i pilt Youtube'i rakendusest

Apple’i kasutajad ei saa ikka veel uusi funktsioone kõigi ees testida

Praegu kasutavad ainult inimesed mobiilne tarkvara arendatud Google saab testida uusi funktsioone ja kasutajaid iOS need, kes üritavad beetaversiooniks registreeruda, ei leia nuppu, mis võimaldaks neil programmi siseneda.

Nüüd, kui kasutate Android, Saate registreeruda ilma suuremate probleemideta ja oleme teile abiks koostanud õpetuse.

Android

Uute funktsioonide testimiseks Youtube registreeruge lihtsalt Play poodi sisenemisel beetaprogrammi. SEE Google ei nõua rakenduse muudatuste testimiseks makse. Ta palub teie osalemist ainult kommentaaride kaudu lehel, kust te selle alla laadisite.

Vaadake, kui lihtne see on:

Kõigepealt avage telefonis oma rakenduste pood ja otsige Youtube oma otsingukasti. Kohe pärast seda peate vaid lehe avama ja minema valikule “Ole beetatestija”. Kui sinna jõuate, klõpsake lihtsalt valikul „Osalege kohe“ ja kinnitage, et soovite tõesti testida uusi funktsioone, mis on veel väljatöötamisel.

Foto selgitab, kuidas registreeruda youtube beetaprogrammi

Beetaprogrammi registreerimine võib võtta paar minutit

Oodake mõni minut, kuni ettevõte registreerib teid beetaprogrammi ja niipea, kui saate rakenduse uue versiooni alla laadida. Soovitame Play pood sulgeda ja naasta Youtube, ja sel viisil antakse allalaadimine teile juba välja.

YouTube’i beetatestijaks olemine tähendab riskide võtmist

Ilmselt testige uut funktsiooni a rakendus või tarkvara esiteks on see väga lahe ja see on üks põhjus, miks programm Beeta tee nii palju edu. Kuid see ei tähenda, et saate ainult uusi täiustusi, ja on oluline öelda, et uued värskendused toovad alati kaasa vigu, mis võivad funktsionaalsust mõjutada.

Kui soovite juurdepääsu uutele funktsioonidele ja täiustustele, mis ainult teie rakendust täiendavad, on beetaprogramm suurepärane alternatiiv. Kuid on oluline meeles pidada, et see on kahesuunaline tänav, sest lisaks uute funktsioonide testimisele pääsete juurde ka vigu enne kõiki kasutajaid.

Mobiil, kui YouTube'i rakendus on avatud

Beeta tuleb peagi avada kõigi operatsioonisüsteemide jaoks

Rakendus Youtube on avatud beeta kõigile kasutajatele Android (vähemalt praegu), nii Google Peate tegema vajalikud testid isegi versioonis, mida vähemus inimesi eelnevalt testib.

Kui tunnete, et peate riskima uutele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks, võite alustada kohe! Ja kui leiate mõne probleemi, märkige lihtsalt rakenduse lehel saadaolevad kommentaarid. Oluline on öelda, et saate testprogrammist igal ajal lahkuda ja selle käivitada alandada vanale versioonile lennult.

Allikas: Digitaalne ekraan

Mida te sellest õpetusest arvate? Kas osalete beetaprogrammis? Andke meile kommentaarides teada!