Õpetus: kuidas konfigureerida VIVO internetti nutitelefonis või tahvelarvutis (APN)

Õpetus: kuidas konfigureerida VIVO internetti nutitelefonis või tahvelarvutis (APN)

Allpool vaadake seadeid, mille peate sisestama nutitelefoni või tahvelarvutisse, et pääseda VIVO operaatorilt Internetti. Õpetus sisaldab ka seadeid MMS-sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Tänapäeval on hädavajalik Interneti-ühenduse loomine, nii et kõik, mis juurdepääsu blokeerib, on õudusunenägu. Kui teie teenusepakkuja on VIVO ja teil on ühendusprobleeme, siis kuidas vaadata seadeid? Tegime spetsiaalse õpetuse teile, kes seda olukorda kogevad.

Vaadake allpool Seaded Peate sisenema sisse nutitelefon või tablett Interneti-operaatorile juurdepääsu saamiseks ELU. Selle sisestamiseks peate oma seadmest leidma menüü Pöörduspunktid. Tee tavaliselt: Menüü> Seaded> Mobiilsidevõrgud> Pöörduspunktid.

Nimetatud ka APN-i seaded (pöörduspunkti nimi(inglise keeles), jagunevad need tavaliselt Internetiks (operaatori andmepakettidele juurdepääsemiseks) ja MMS-ideks (fotosõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks). Loetleme need allpool:

Seadme konfigureerimine teise jaoks Brasiilia operaator, valige juhendaja seadistaminealates APN Clarost, Oist ja TIMist.

Kas see õpetus töötas teie jaoks? Kommenteerige meid allolevatel väljadel.