Ă•petus: kuidas muusikat Androidi alla laadida

Siit saate teada, kuidas muusikat alla laadida, kogu oma voogu voogesitada ja Google’i pilve salvestada.

Ăśha rohkemate inimestega, kes ĂĽritavad muutuda iGadgets nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks Android, tekib kĂĽsimus: kuidas muusikat osta Google Play? See on sama mis kasutada ITunes’i muusikapood?

Kahjuks pole vastus eriti hea. SEE Google Play muusika on suurepärane pood, ulatusliku sisuga (üksikasjalikult kirjeldatud käesolevas ülevaates), kuid pole veel täielikult saadaval aadressil Brasiilia.

Seetõttu saavad Brasiilia kasutajad oma muusikakogu arvutisse salvestada Google (kasutades seda ettevõtte pakutavat rakendust) ja vastavalt kuulake neid teenuse kaudu veebi või Androidi rakenduse kaudu igast arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist. Muusika ostmine poest võtab aga veidi vaeva.

Kuidas siis muusikat osta / alla laadida?

Neile, kes ei soovi neid tingimusi siduda, on selleks kaks võimalust lae alla muusika nutitelefoni või tahvelarvutisse, lisaks muusika otsimine poe kaudu Google Play muusika:

1. võimalus: kasutage kolmandate osapoolte mängijaid ja rakendusi.

Seal on Google Play tehakse erinevaid rakendusi ja mängijaid lae alla aastal laul Internetist. See on võimalik alternatiiv, kuid arusaadavatel põhjustel ei soovita me seda kasutada, kuna sisu tehakse üldiselt ebaseaduslikult kättesaadavaks;

2. võimalus: kasutage tasuta muusikat voogesitavat mängijat.

Sellised rakendused nagu 8Tracks on muusikapleier (muusikapleier, inglise keeles) that offer Voogesitus Tasuta muusika. Kasutaja saab valida esitusloend ja kuulake neid tasuta, kuid piirduvad seda tüüpi rakendustega kehtestatud juriidiliste piirangutega, näiteks ebaoluliste muusikaradade vahele jätmise piiranguga.

3. võimalus: osta Google Music All Access:

Osta Google Music All Access (7,00 USD / kuus), pakkudes igakuist teenust lae alla ja / või Voogesitus piiramatu arvu lugude hulgast on see suurepärane valik (tegelikult on see kirjaniku lemmik). Kahjuks Google pole lubanud seda täielikult kasutada Brasiilia, pannes huvitatud kasutajad eeskuju järgima lahendus:

  1. Registreerige rahvusvaheline kaart, mida kasutatakse kaupluses Ameerika aadressiga teenuste ostmiseks Google Play;
  2. Kasutage mis tahes rakendust või teenust, mis serverit petab Google, paneb teid mõtlema, et ostate Ameerika Ühendriikides asuvast arvutist;
  3. Järgige ostmise protseduuri Google Music All Access;

Kui see on tehtud, vabastatakse teenus juurdepääsuks ka pärast seda, kui kasutaja parandab oma kontoteavet Brasiilia aadressiga. Registreeritud arvuti või mobiilseadme kaudu on võimalik leida ja lisada kõikvõimalikku muusikat (v.a praeguseks riiklikud palad).

Suur eelis Google Music All Access nutitelefoni laaditud failide kvaliteet (näiteks lae alla või Voogesitus) albumikujunduse jms järgi ning paljudes lugudes saab kasutaja valida otsinguvälja või juba raamatukogus olevate lugudega seotud ettepanekute kaudu. Loodame, et on Google seejärel lihtsustage protsessi, poe ametlikult käivitades Brasiilia.