Ă•petus: kuidas oma arvutist Instagrami fotode ja videotega DM-sid saata

Sotsiaalvõrgustik on DM-i funktsiooni nüüd töölaua versioonis värskendanud. Ja selle uue funktsiooni kasutamine on väga intuitiivne

Õpetus: kuidas oma arvutist Instagrami fotode ja videotega DM-sid saataAvastage uus funktsioon, mis võimaldab teil arvutist Instagramis DM-i teha

Uus fännidele sisse Instagram. Nüüd saate salvestatud fotosid ja videoid jagada otse arvutist. Kuid ole ettevaatlik: ainult koos Otsesõnumid, nimelt kuulus DM.

Selleks on lihtsalt rakendus töölaual ja saate sellega ühilduva arvuti omanikuks Windows 10.

Selle uue värskendusega on nende piltide jagamine piisavalt lihtne. Heitke pilk sammhaaval allpool:

1. Laadige rakendus arvutisse alla

Allalaadimine on tasuta ja saate seda teha, klõpsates siin. Oluline on meeles pidada, et muud operatsioonisüsteemid, näiteks Mac, pole selle funktsiooni jaoks lubatud.

2. Löö endale poos ja tee foto

Õpetus: kuidas oma arvutist Instagrami fotode ja videotega DM-sid saataKas olete märganud, kuidas mäletate telefonirakendusi?

Rakenduse avamisel näete vasakus ülanurgas kaameraikooni. Klõpsake oma selfie foto tegemiseks või video salvestamiseks. Videod on väga lühikesed, ära imesta.

3. Muutke oma fotot

Kas teate kleebiseid, doodleid ja teksti, mida me tavaliselt Instagramis näeme? Noh, need on saadaval ka teie arvutis.

4. Valige kontakt

Saate valida inimese või lihtsalt edastada oma foto mõnele kontaktile. Lõppude lõpuks lubab värskendus juba grupivestlusi.

Nüüd saavad kasutajad ka arvutis olevatele DM-idele vastata vaid tekstiga või isegi fotot teha.

Tasub mainida, et te ei saa arvutisse salvestatud pilte ega hiljuti salvestatud videoid kõigi oma jälgijatega jagada. Võite pildistada isegi nii, nagu oleks see tavapärane postitus sotsiaalvõrgustikus, kuid varsti palub rakendus teil valida adressaat.

Teisisõnu, et töölaua versioonil oleks kogu rakenduse funktsionaalsus, peame veidi kauem ootama.

Mida arvate sellest värskendusest? Kas soovite, et saaksite ka oma märkmikust lugusid salvestada? Jäta oma arvamus kommentaaridesse!