Õpetus: kuidas oma asukohta reaalajas perekonnale ja sõpradele saata
RAÄŚUNALNIK

Õpetus: kuidas oma asukohta reaalajas perekonnale ja sõpradele saata

Siit saate teada, kuidas Google Mapsis ja Facebook Messengeris oma asukohta reaalajas sõpradele ja pereliikmetele saata

Õpetus: kuidas oma asukohta reaalajas perekonnale ja sõpradele saataAsukoha jagamiseks kasutage ja Google Mapsi ning Messengeri

Rakendus Google kaardid ja Facebook Messengeroma viimases värskenduses omandas huvitava funktsiooni: saatke oma asukoht reaalajas. Varem oli võimalik saata ainult praegust asukohta, see tähendab, kus asusite asukoha saatmise ajal. Kuid kui te kolite, siis seda ei värskendata. Uudsuse abil saate sõpradele ja pereliikmetele täpselt öelda, kus olete, hoolimata sellest, kas reisite või mitte.

See funktsioon võib olla kasulik mitmel korral. Kujutage näiteks ette, et korraldate mõne sõbraga kohtumise kaubanduskeskuses või väljakul. Selle asemel, et segadus lõppeks sellega, et kõik tahavad teada, kus teised on, ja vahetavad sõnumeid ilma lõputa Mis on valesti või helistage paar korda, et teada saada, kas keegi on juba saabumas või mitte, saate grupi luua Facebook ja kõik saadavad reaalajas asukoht. Kasulik on demonstreerida ka sõpra, kes ütleb alati, et on saabunud, kuid tegelikult valmistub endiselt kodus. Vaadake allpool, kuidas kasutada Google Mapsi ja Messengeri funktsioone.

Reaalajas asukoht Google Mapsis

Pärast avamist Google kaardid, puudutage hamburgeri nuppu, mis asub ekraani vasakus ĂĽlanurgas. Puudutage vasakul avanevas menĂĽĂĽs valikut „Jagage oma asukohta“.

Avage valikud Juurdepääs valikule “Jaga asukohta”

Seejärel puudutageAlustaJa siis otsustage, kui kaua soovite oma asukohta reaalajas jagada. Võite määrata X tundide arvu või kontrollida “Kuni keelate“, Mis jätab asukoha jagatuks lõputult. Lõpuks puudutage nuppuValige inimesedValige, kellega soovite jagada.

LĂĽlitage reaalajas asukoha jagamine sisse LĂĽlitage reaalajas asukoha jagamine sisse

Järgmisel ekraanil peate funktsionaalsuse aktiveerima. Selleks puudutage lihtsalt nuppuAktiveeriJa lõpuks valige kontakt, mida soovite oma asukohaga jagada. Seejärel puudutage lihtsalt “Jagama“, Paremas alanurgas.

Asukoha jagamine reaalajas Asukoha jagamine reaalajas

Asukoha jagamise lõpetamiseks valige lihtsalt kontakt ja lülitage tema jaoks valik välja. Mis iganes see oli, tunni aja pärast lülitas jagamine ise välja.

Reaalajas asukoht Facebook Messengeris

Peal Kuller veelgi lihtsam. Avage mis tahes vestlus kas eraldi või grupis, seejärel puudutage kolme punkti alumises paremas nurgas. Seejärel puudutageAsukoht“.

Juurdepääs Messengeri asukohavalikutele Juurdepääs Messengeri asukohavalikutele

Puudutage lihtsalt nuppu “Jaga praegust asukohta 60 minutit“Jagamise alustamiseks. Kahjuks pole Messengeris võimalik valida, kui kaua soovite oma asukohta jagada. Ja jagamise lõpetamiseks puudutage lihtsalt nuppuLõpeta jagamine“.

Reaalajas asukoha jagamine Facebook MessengerisReaalajas asukoha jagamine Facebook Messengeris

Valmis! Kas näete, kui lihtne on aasta lõpus korraldada kohtumisi kolleegidega või pereõhtusööke? Lihtsalt ärge andke oma naisele / sõbrannale sellest funktsioonist teada. (Nalja viskan, kallis!)

Table of Contents