Ă•petus: kuidas panna Pikachut Pokemon Go’is õlale kõndima

Uue Pokemon Go värskenduse abil saate teada, kuidas panna Pikachu õlgadele sõitma.

Õpetus: kuidas panna Pikachut Pokemon Go'is õlale kõndimaPikachu Ash ujub! Tehke seda ise!

Pokemon Go värskendus, mis võimaldab treeneritel ühe valida Pokémoni partnerid jõudis selleni Teisipäev iOS- ja Android-seadmetele.

See funktsioon on mõeldud kasutajale, kes valib kaardil kõndimiseks Pokemoni. Käesolevaga, igal läbitud vahemaal, väikesed koletised leiavad komme, mis on mõeldud selle laiendamiseks või selle tugevuse suurendamiseks.

See sobib suurepäraselt Pokémoni jaoks, kes seda vajab palju komme ja raske kätte saada. Mida keegi ei oodanud, oli see, et see oli võimalik Pikachu treeneri õlul püsimiseks.

Samamoodi õpetame siin, kuidas teha Pikachust teekonna alustav Pokémon, näib, et nii on Niantic tahan jätkata talle eelise andmist ja tuua selle fännidele see nostalgia.

Elektriline hiir, number 25 Pokédexil, on Ash Ketchumi esialgne Pokemon, koomiksitegelane. Ja selleks, et Go kasutajad tunneksid end pigem lastena imetletud tegelastena, tõi Niantic lihavõttemunad mängu.

Pikachu ma valin su!

Nagu kõik valitud Pokemonid, on nad ka teie kõrval partnerid. Mida mõned kasutajad on märganud, on mõne aja pärast Pikachu ronib lõpuks treeneri õlgadele – ja see juhtus ainult temaga.

Kõigepealt peate mõistma, kuidas Pokemon oma partneriteks teha. Klõpsake ekraani vasakus alanurgas kasutaja näol. Seejärel valige paremal oleval kolmel kriipsul Buddy.

Valige oma Pokemoni loendist oma partner. Sel juhul Pikachu.

Õpetus: kuidas panna Pikachut Pokemon Go'is õlale kõndimaPikachu põrandal

Et see teie kontol ĂĽles kasvaks, on see lihtne, kuid väsitav. Elektrilise hiire usalduse pälvimiseks, nagu ka disainis, peate sellega sideme looma – Niantic lahendab selle, pannes treeneri kaugele minema.

Õpetus: kuidas panna Pikachut Pokemon Go'is õlale kõndimaPikachu õlal

See peab läbima 10 km. Pärast seda pääseb Pikachu treenerile selga. Päris lahe? Uue Pokemoni valimiseks saate teada sellest teisest õpetusest.