Õpetus: kuidas saata Whastappi abil ennast hävitavaid sõnumeid

Õpetus: kuidas saata Whastappi abil ennast hävitavaid sõnumeid

Rakendus lubab WhatsAppi kaudu saata ennasthävitavaid sõnumeid; aru saama

Õpetus: kuidas saata Whastappi abil ennast hävitavaid sõnumeidSaatke WhatsAppi enda hävitatud sõnumeid

Kasutajad on üha enam mures oma teabe privaatsuse ja turvalisuse pärast, eriti sõnumivahetuse kaudu Whastapp sest see populariseerib printida, kui on olemas tarbetu kokkupuute oht, mis põhjustab mitmesuguseid häireid, nii professionaalseid kui ka isiklikke.

Seda silmas pidades on välja töötatud mitu tööriista, mis aitavad kasutajatel oma privaatsust tagada, ilma et oleks võimalik kokku puutuda või lekkida. Nende tööriistade hulgas on rakendusi, mis võimaldavad esitamist ennasthävitav sõnum pärast ettemääratud perioodi.

Uus rakendus suurendab kasutajate seas populaarsust Whastapp, Valmis! Salajane sõnum mida saab kasutada nii Androidis kui ka iOS-is, kus toiming on lihtne ja ülesanne on tagada whastappi kaudu vahetatavate sõnumite privaatsus.

SEE Valmis! Salajane sõnum lubab kohaletoimetamist ennasthävitav sõnum pärast määratud aega kasutaja poolt, mis võib kesta 10 kuni 24 tundi. Selle rakenduse abil saate pilte, videoid ja tekste saata igale teie telefoniraamatusse salvestatud kontaktile.

Lisaks sõnumi enesehävitamise funktsioonile pakub see seda funktsiooni takistage edukaid kasutajaid teie sõnumit saamast printida seniks et vestlust saaks teistele inimestele edasi anda. Valmis! Salajasi sõnumeid saab kasutada koos Whastapp, Facebook Messenger ja telegramm.

Kuidas rakendust kasutada?

  • Laadige rakendus alla oma rakenduste poe kaudu;
  • Avage rakendus, nõustuge kasutustingimuste ja tingimustega, seejärel eemaldage juurdepääs kaamerale;
Õpetus: kuidas saata Whastappi abil ennast hävitavaid sõnumeidPronto! Salajase sõnumi avaleht
  • Fotode ja videote saatmiseks kasutage kaamerat rakenduse kaudu, aktiveerige ekraani allosas asuv taimer (kellaikoon) ja vältige printidavajutades kuvari taimeri kõrval olevat lukustusikooni.
  • Tekstsõnumi saatmiseks vajutage keskmist ikooni, kus aktiveeritakse sõnumi sisestamiseks klaviatuur, kus on taimer ja lukustus printida see juhtub samamoodi.
Õpetus: kuidas saata Whastappi abil ennast hävitavaid sõnumeidPronto! Salajase sõnumi parameetrite määramise ekraan
  • Teie sõnum saadetakse lingi kaudu adressaadile.

On ka teisi rakendusi, mis toimivad samamoodi nagu Valmis! Salajane sõnum, Nagu: Enesekindel See on Kaboom, mitme erineva funktsiooniga, kuid funktsiooniga hävitada saadetud sõnumid, säilitades samal ajal jagatud teabe turvalisuse.