Ă•petus: kuidas seadistada Androidile kaks WhatsApp’i kontot

Selle rakenduse abil saate hallata kahte Whatsappi kontot, laskmata oma töö ja isikliku elu seguneda.

Vaadake, kuidas oma Androidis seadistada kaks Whatsappi kontotRakendus võimaldab teil korraga hallata oma kahte suhtlusvõrgustiku profiili

On tavaline, et töögruppidelt võetakse vastu teateid, kui me pole aktiivsed. Või siis sõprade käest, kui me ettevõttes ĂĽlesannetega ummistusime. Praktiline viis selle olukorra lahendamiseks on rakendus Paralleelruum – mitu kontot. Sellega on võimalik konfigureerida kaks kontot Mis on valesti või mõni muu rakendus ĂĽhes seadmes, laskmata ĂĽhel oma elualal teisele takistada. Kontrollima:

Kuidas see töötab?

SEE Paralleelruum – mitu kontot töötab sarnaselt a Androidi virtuaalne sĂĽsteem, kuhu saate installida rakendusi ilma nägemata. Lisaks oma seadmes olevate rakenduste peitmisele saate privaatsuse tagamiseks määrata ka Ĺľestiparooli.

Seadistamisprotsess on väga lihtne. Konfiguratsiooni näitena kahe konto olemasolu Mis on valesti, lihtsalt sisestage Paralleelruum, valige Mida ja jätkake standardset sõnumiprotsessi. Suur eelis on see, et kahe konto andmed on täiesti eraldi, kuid teateid saate siiski mõlemalt profiililt.

Kuid pidage meeles, et nutitelefoni olemasolu on vajalik Android 2 operaatorikiibi korraga toetusega, tuntud ka kui topeltkiip. Vastasel juhul ei saa te aadressilt kinnituskoodiga SMS-i Mis on valesti ja sellest tulenevalt ei saa te oma kontot hallata.

Võite ka kasutada Paralleelruum dubleerida rakendusi ja kontosid teistest sotsiaalsetest võrgustikest, näiteks Snapchati ja Instagram. Samuti saate oma lemmikmängude jaoks luua täiendavaid kontosid.

Tea ja kasuta Paralleelruum – mitu kontot, lihtsalt laadige see alla, installige ja aktiveerige.