Ă•petus: kuidas Windows 8.1 eelvaadet arvutisse installida

Siit saate teada, kuidas Windows 8.1 oma arvutisse hõlpsalt installida (isegi ilma Windows 8-ta).

Uuendused Windows 8.1 eelvaade tasuta ja juba välja antud Microsoft. Kõik huvilised saavad selle installida igale miinimumnõuetele vastavale masinale, ostmata Windows 8.

Selle installimiseks järgige juhendaja juhiseid värskendus või täielik installimine, näidatud allpool:

1. võimalus: Windows 8.1 eelvaate uuendamine Windows 8-st:

Alustamiseks tehke seda lae alla värskendage sellel lehel faili või valige otse link Windows 8.1 eelvaade: Portugali (Brasiilia) 64-bitine (x64) või Portugali (Brasiilia) 32-bitine (x86), vastavalt teie arvuti toetatavale. Seejärel käivitage rakendus:

windows-8-1-download-update-600x285

Aktiveerimisel sisaldab programm värskendamise võimalusi Windows poe kaudu Windowsi pood. KĂĽlastage poodi ja tehke valik “Värskendage Windowsi“:

aknad-8-1-pood-600x337

Seejärel näete tutvustusekraani Windows 8.1 eelvaade. Lugege teavet ja kinnitage, klõpsates nuppu “lae alla“:

Seejärel oodake programmi esitamist lae alla installifail. Kui see on tehtud, taaskäivitub süsteem ja installiprotsess värskendab masinat. Kogu protsess on aeganõudev, nii et ärge muretsege, kui teie arvuti taaskäivitub paar korda.

Lõpuks suunatakse sind liituma alates Windows 8.1.

Valmis!

2. võimalus: installige Windowsi kõigi 8.1 versioonide eelvaade:

Kui eelistate puhta installi teha, joonistage * .iso ilmub siin mitmes keeles, sealhulgas meie portugali keeles. Installivõti (seeriavõti(inglise keeles) on NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F.

Nagu ka täiendamise protseduuri puhul, valige ka versioon Windows 8.1 eelvaade vastavalt sellele, mida masin toetab: ISO – Portugali (Brasiilia) 64-bitine (x64) või ISO – Portugali (Brasiilia) 32-bitine (x86).

Machete lae alla faile ja teisendades need ISO-pildi salvestamise programmi abil installi-CD-ks. Kasutatav meedium võib olla DVD (DVD-R või DVD-RW), Blue-ray Disc või isegi a mälupulk (kui teie arvuti toetab sel viisil käivitamist). Kui kasutate masinat koos Windows 7, järgige lihtsalt järgmisi samme:

 1. Sisestage DVD-ketas, Blu-ray-ketas või mälupulk arvutis;
 2. Avatud Arvuti klõpsates Start-nupp ja seejärel klõpsates Arvuti.
 3. Peal Windows Explorer (Windows Explorer(inglise keeles) leidke kaust kettapilt (.ISO) ja topeltklõpsake seda;
 4. Valige meedium, mida soovite kasutada (DVD, Blu-ray või mälupulk) ja alustage teisendamise protsessi;
 5. klõpsake Salvesta salvestama ISO pilt valitud meediumis.

Nüüd jätkame installimist Windows 8.1 eelvaade arvutis:

 1. Kui arvuti on sisse lülitatud ja käivitatud Windows Sisestage pikka aega DVD või mälupulk installifailiga Windows 8.1 eelvaade;
 2. Oodake, kuni installimine algab automaatselt, või sirvige faili setup.exe meedias ja lülitage see sisse;
 3. (Valikuline) Kui teie masinal on alglaadimisseaded mõnest muust andmekandjast, võite arvuti sulgeda, sisestada DVD või USB-mälupulga ja käivitada selle. Installiprogramm laaditakse praeguse süsteemi käivitamise asemel;
 4. Järgige installis näidatud samme;
 5. Kui installimine on lõpule jõudnud, oodake süsteemi taaskäivitamist;
 6. Valmis!

Paigaldamine peaks minema sujuvalt. Igal juhul soovitame vea korral kĂĽlastada Microsofti foorumeid.

Pange tähele, et lõplik versioon ilmub aasta lõpus ja praegused kasutajad saavad seda tasuta installida Windows 8. Kuulujuttude järgi see on Windows 8.1 peab jõudma staatuseni RTM (Release to Manufacturing) “augusti lõpus”.

Märkused enne allalaadimist:

Oma lehel Microsoft mäleta seda Windows 8.1 eelvaade on enne väljaandmist tarkvara, mida on enne väljaandmist oluliselt muudetud. Ettevõte ei anna siin esitatud teabe suhtes otseseid ega kaudseid garantiisid. Mõni toote funktsioon võib vajada täiendavat riist- või tarkvara.