Ă•petus: kuidas Xperia Z5 ekraani salvestada

Ă•ppige lihtsal viisil, kuidas salvestada Xperia Z5 ekraan nutitelefoni endasse. Sony seadmetel on kohalikud salvestusrakendused, vt

SEE Xperia Z5 see on hämmastav seade. Ta on põhimõtteliselt a Xperia Z3 + täiustatud, parema kaamera ja viimistlusega, sõrmejäljesensoriga ning lihtsa ja väga elegantse disainiga.

Kohandamise kiht Android asetanud Sony seade toob kaasa mõned väga kasulikud funktsioonid ega muuda liidest aeglaseks ja keeruliseks. Ja üks neist funktsioonidest, mis on praktiliselt varjatud, on seadme ekraani salvestamine.

See on õige, seadmel on süsteemis natiivne ekraani salvestamise rakendus ja saate nüüd teada, kuidas ekraani salvestada Xperia Z5 väga lihtne.

1. Ekraanisalvestusrakenduse avamiseks vajutage mõni sekund väljalülitusnuppu. Avaneb hüpikaken, milles on suvandid Power Off, Restart, Screen Capture ja Save Screen.

2. Valige “Salvesta ekraan”. Sel ajal ilmub salvestusrakendus teie Xperia Z5 ekraanile. NĂĽĂĽd on aeg oma video seaded konfigureerida.

Saate valida kolme eraldusvõime vahel: FWVGA (854 × 480), HD (1280 × 720) ja Full HD (1920 × 1080). Samuti saate valida video salvestamise seadme ekraanilt vertikaalasendis (nutitelefoni alus) või horisontaalasendis (valetav nutitelefon). Klõpsake lihtsalt ülaltoodud pildil kuvatud seadete ikooni.

Veel üks huvitav omadus on esikaamera salvestamise võimalus video ajal. Funktsiooni saate aktiveerida, valides rakenduse menüü teise nupu. Kaamera suurust ja asukohta saab reguleerida.

3. Pärast konfigureerimist klõpsake lihtsalt nuppu Salvesta ja lõpetamiseks nuppu Stop.

4. Pärast ekraani salvestamise lõpetamist on võimalik videot nutitelefonis ise redigeerida, kärpida, kiirust muuta või efekte ja filtreid rakendada.

Vaadake, kui lihtne on oma Xperia Z5 nutitelefoni ekraani salvestada? Kas soovite näha rohkem selliseid näpunäiteid? Jäta oma vastused kommentaaridesse.