Ă•petus: saate teada, kuidas luua Snapchatis kohandatud geofiltreid

SEE Snapchati see on tänapäeval noorte seas üks enimkasutatavaid rakendusi ja osa selle edust tuleneb pakutavatest ressurssidest. Kasutajad saavad valida, kas kirjutada tekst kohe enne saatmist või kirjutada, panna filter või objektiiv peale.

Üks enimkasutatud ressursse on geograafiline filter. Kui lohistate sõrme vasakule või paremale, võite olla näinud filtrid linnade, mälestusmärkide, avalike kohtade või isegi oma naabruskonna nimedega, eks?

Mis oleks, kui ma ütleksin teile, et saate geograafiliselt filtreerida iga peo, pulma või ürituse, mida korraldate? Nii ettevõtted kui ka eraisikud saavad osta Snapchati kohandatud filtreid ja neid on ülilihtne teha.

Mis vahe on kogukondlikel, isiklikel ja ettevõtte geograafilistel filtritel?

Näide Snapchati kogukonna geofiltrist

Kogukonna geograafilisi filtreid kasutatakse teie linna, ajalooliste mälestusmärkide, vaatamisväärsuste, ülikoolide ja muude avalike kohtade loo rääkimiseks. Need on tasuta ega tohi sisaldada logosid ega kaubamärke.

Privaatsed geograafilised filtrid reklaamivad sündmusi / asukohti ning sobivad suurepäraselt pulmade, koosolekute, sünnipäevade ja koolilõpetajate jaoks! Geofiltreid saab kasutada ka privaatsetes kohtades (nagu teie kodus) pikema aja jooksul (kuni 30 päeva). Saidil olevad inimesed saavad teie sõnumi oma snäkkidesse lisada ja sõpradele saata.

Ja ettevõtte geograafiline filter on see, mis reklaamib ettevõtet või kaubamärki ja sobib suurepäraselt teie poes uute reklaamide, reklaamide, ürituste või muu mõtte jaoks, lisaks sellele, et see on hea tööriist ka teie poe ja klientide vahelise seotuse tekitamiseks. Nad lubavad logosid ja kaubamärke, kui nad järgivad rakenduseeskirju.

Kaks viimast on tasulised, nii et need on rakenduses piiratud aja jooksul saadaval ja paindlikumad.

Kuidas luua Snapchatis geofiltreid

Filtrid saate luua oma lemmiktoimetusprogrammis või kasutada Snapchati pakutavaid malle oma veebiplatvormil. Kui otsustate seda ise teha, looge 1080 x 1920 piksli pilt läbipaistval taustal (PNG).

Looge oma geograafilise filtri kujundus, pidades meeles, et jätate ruumi ka fotol ilmuvatele inimestele. Snapchat soovitab filtrite jaoks kasutada ainult ekraani ülemist või alumist 25%.

Salvestage oma pilt nimega Läbipaistev PNG. Kui kasutate Adobe Photoshopi, valige suvand “Salvesta veebi“MenĂĽĂĽs Arhiiv, või anda korraldusi Tõstuklahv + Alt + S peal Windows. Valige eelseadistus PNG-24 valikute menĂĽĂĽs ja ärge unustage seda kontrollida läbipaistev taust.

Esitage oma geograafilised filtrid tööriista Geograafilised filtrid nõudmisel abil. Valige filtri algus- ja lõppkuupäev ning minge järgmise sammu juurde.

Kujundage oma virtuaalne tara (geotara). See tähendab selle piirkonna piire, kus inimesed saavad filtrit kasutada. Kas teie kodus, sĂĽnnipäevapidudel, pulmades jne. Pange tähele, et geograafiline filter töötab asukohaindikaatori abil, et määrata, kusSnapchatter ‘ on leitud ja kuvab kõik selles piirkonnas saadaolevad filtrid.

Kahjuks on mõnikord täpsus ebatäpne, seetõttu on oluline luua virtuaalne tara, mis ei kasuta liiga palju punkte ega kitsaid alasid. Nõutavad geograafilised filtrid ei tohi katta rohkem kui 464 tuhat ruutmeetrit.

Nüüd tuleb maksta ja saata filtrid rakendusse lisamiseks. Tööpäeviti, Snapchati helistan sulle.

Kui soovite luua kogukonna geograafilise filtri, mis on tasuta ja teenindab linnu, ülikoole, monumente, vaatamisväärsusi jne. Kasutage seda tööriista. Protsess on väga sarnane ja veelgi lihtsam.