Õpetus: tehke oma printer telefonist printimiseks pilves töötama

Lisaks nutitelefonidele (Android ja iOS) töötab see funktsioon ka arvutites (Linux, Windows ja Mac), Chromebookides, tahvelarvutites ja kõigis Internetiga ühendatud seadmetes.

Kas teadsite, et saate printida kõikjalt ja igast Interneti-ĂĽhendusega seadmest? Lihtsalt kasutage seda Google’i pilvprintimine, tehnoloogia, mis ĂĽhendab teid teie printeriga veebis. Teenus alates Google võimaldab teil printerid kodus ja kontoris kõigile soovijatele kättesaadavaks teha, võimaldab teil dokumente teilt printida mobiiltelefon (Android või iOS), tahvelarvuti, Chromebook, arvuti ja muud Internetiga ĂĽhendatud seadmed.

Siit juhendajast saate teada, kuidas konfigureerida oma printer pilves töötama ja dokumente printima Google’i pilvprintimine. Kuid enne seda peate teadma, et turul on printereid, mis on valmis pilves töötama, ja kuna neil on see võimalus, muudavad nad Google’i teenustega ĂĽhenduse loomise palju lihtsamaks. Selle printeri nimi on “Google’i pilvprintimine on valmisJa tavaliselt kandke tootekarbil templid, nagu allpool näidatud:

Multifunktsionaalne HP Deskjet Ink Advantage 3776, siin on näide pilvevalmidusega printerist ja selle seadistamine Google’i pilvprintimiseks on väga lihtne. Vaadake seda allpool:

Ăśhendage pilvevalmidusega printer

1. Printeri seadistamiseks teenuse jaoks LĂĽlita sisse.

2. Arvutis Avatud Seda Chrome Chrome.

3. Avage uuel vahelehel chrome: // device

Teie printer on loetletud jaotises “Minu seade“.

4. Klõpsake nuppu “Lisa printer“.

Sel hetkel linkite printeri ja Gmail, kui olete oma kontole sisse logitud Google peal Chrome protsess on kohene.

5. TĂĽhjendage mitteprinteri suvandid, näiteks “Microsoft prindib PDF-faili“, Jätke ainult valitud printer ja klõpsake sinist nuppu”Lisage printer“.

6. Valmis, teie printer on seadistatud Google’i pilvprintimine.

  1. Seadme abil printeri lisamiseks Android tule sisse Seaded.
  2. Sisse “SĂĽsteem”, valige Prindi pärast Pilvprintimine.
  3. klõpsake Veel.
  4. valige Lisage printer.

Näpunäide: Vaata siin nimekiri täielik printerite loend, mis ĂĽhildub seadmega Google’i pilvprintimine.

Ăśhendage traditsiooniline printer

Traditsioonilise printeri lisamise protseduur on peaaegu sama kui erinevus, mida saab teha ainult ühele PRAÇA (Windows või Mac).

  1. Kõigepealt vajate Chrome on installitud arvutis.
  2. Aktiveerimiseks Google’i pilvprintimine: avage brauser.
  3. Avage uuel vahelehel chrome: // device, kopeerige see käsk või tippige see ja vajutage sisestusklahvi.
  4. Näete Internetis registreeritud seadmete loendit Google’i pilvprintimine ja võrgus saadaval olevad uued seadmed. InTraditsiooniline printer“, Klõpsake Lisage printer.
  5. Näete kinnitust teenuse aktiveerimise kohta.
  6. Valmis: teie printer on seadistatud.

Lisateabe saamiseks klõpsake printerite haldamine ja vaadake, millised printerid on sellega ĂĽhendatud Google’i pilvprintimine teie kontol.

Valmis! Nüüd saate printeri saata dokumente mis tahes seadmest ja ükskõik kus. Ah, vaata järele siin täielik loetelu teenusega kasutatavad rakendused.

Kas teile meeldivad meie näpunäited? Kommentaar.