RAÄŚUNALNIK

Õpetus: vaadake, kuidas Gmailis meilisõnumeid saata

Funktsioon „Saada tagasivõtmine” on Gmaili üks huvitavamaid funktsioone. Siit saate teada, kuidas see mõne sammuga sisse lülitada

Saada tagasi - GmailLihtne viga sõnumis võib põhjustada suuri ebamugavusi. (Pilt / reprod.: The Sun UK)

Teate, kui seda ette valmistate e-post ĂĽlemusele või olulisele kliendile ja millisekundit pärast klõpsamistSaada‘, Märkate, et sõnumi manus on vale?

Jah, selline viga mitte harva ja just sel põhjusel 2015, Rakendas Gmail ‘saatmise tĂĽhistamine“See mitte ainult ei tĂĽhistanud väljaminevaid sõnumeid, vaid päästis ka paljud inimesed olukorrast piinlik. Kui te pole funktsionaalsusega tuttav ja soovite selle sisse lĂĽlitada Gmail, järgige inimesi, keda õpetame teile seda tegema:

Saate tagasivõtmise lubamine

TĂĽhista saatmispiirangud - Gmail

  • Aktiveeri ‘TĂĽhista saatmine‘on Gmailis ĂĽsna lihtne, järgige lihtsalt pilti ja järgmisi juhiseid: kõigepealt avage oma gmail ja otsige Seaded paremas ĂĽlanurgas. Vajutage seda nuppu ja minge aadressile Seaded;
  • Asub aastal Seaded, pĂĽsige esimesel vahelehel ja kontrolligeTĂĽhista saatminePange tähele, et allpool olevas nupus on võimalik täpsustada, mitu sekundit peate seda tegema tĂĽhista saada email. Soovitame selle väärtuse jätta 30 teine.

Gmailis saatmise tĂĽhistamine

Valmis! NĂĽĂĽdsest, alati, kui olete Saada e-post, valikAvatud‘kuvatakse ekraani ĂĽlaosas, mis võimaldab teil väljundsõnumi ĂĽhe klõpsuga tĂĽhistada. Niipea kui vajutate valikut, saatke e-kiri tagasi tekstiredaktorisse ja saate kõik teha muutus Peate vajalikuks. Lahe

Piirangud

Ă•petus: vaadake, kuidas Gmailis meilisõnumeid saataTHETĂĽhista saatmine‘Ka domeenis Gmail nutitelefon, kuid peate selle kõigepealt arvutis aktiveerima

Kuigi see funktsioon on väga kasulik, on sellel näiteks piiranguid: pärast nupu ‘vajutamistSaada‘, teil on ainult 30 sekundit toimingu tĂĽhistamiseks. Saatmist ei saa tĂĽhistada pärast Lisaks on ressursikomplektis endas veel ajapiiranguga variant alaealised – 30 sekundit on tähtaeg maksimaalselt saadaval funktsioonina.

Samuti saab selle tööriistaga tühistada ainult tehtud esildised pärast aktiveerimist, see tähendab, et pole mõtet meili saata ja alles siis funktsiooni aktiveerida mitte Saate eelmised postitused salvestada.

…

Ja me meeldime teile juhendaja? Pidage meeles, et hoidke ühendust siin Showmetech, õppida tundma teisi selliseid ressursse ja mitte maha jääda uudsus tehnikamaailmas!

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH