Ă•pilane kukkus testil läbi, kuna veebisait ei aktsepteeri iPhone’i fotovorminguid

See on uus: Ameerika Ăśhendriikide õpilased kukuvad läbi Edasijõudnute eksam (Täpsem paigutusvõi AP) mitte õppimise või teadmiste puudumise tõttu, vaid portaalide tõttu Ăślikoolilinnaku juhatus, kuhu tõendid saadetakse, ei toeta standardset iPhone’i fotovormingut. Teave on Verge.

Uue pandeemia tõttu koroona viirus (COVID-19), sooritavad õpilased testid veebis (ja mitte isiklikult). Kuna AP-eksam nõuab pikka vastust, on osalejatel võimalus see tippida või teha leht (kui see on käsitsi tehtud) foto – see tuleb omakorda saata JPEG või PNG vormingus.

Probleem on aga selles, et tänapäeva iPhone’id teevad fotosid vaikimisi HEIF-vormingus – see kĂĽll vähendab pildi suurust, kuid on vähem ĂĽhilduv digitaalsete platvormide ja teenustega. Sellega, kui proovite oma vastust kolledĹľi nõukogu portaali postitada, leht tardub, esitamise aeg lõpeb ja osalejat teavitatakse uue eksami taotlemisest.

KolledĹľi juhatus on sellest probleemist teadlik ja on Twitterisse postitanud – samuti oma AP-eksamite kohta käiva KKK-lehe – ĂĽliõpilastele mõeldud hoiatuse.

Kui soovite oma iPhone’ist või iPadist käsitsi kirjutatud AP-eksami vastuse fotosid saata, muutke kaamera seadeid nii, et teie fotod salvestataks JPEG-failidena HEIF-i asemel. Logi sisse Seaded »Kaamera» Vorming ja valige “Kõige ĂĽhilduvam”.

Tegelikult, nagu asutus on õigesti öelnud, on võimalik muuta iPhone (või iPad) jäädvustatud pildi / video formaat ĂĽhilduvamaks valikuks, mis kasutab alati JPEG / H.264 vormingut – Apple hoiatab siiski, et 4K video kiirusega 60 kaadrit sekundis või 1080p kiirusel 240 kaadrit sekundis nõuab seadet „Kõrge kasutegur”.

KolledĹľi juhatuse sõnul peavad “tuhanded” ĂĽliõpilased eksameid kordama ja need, kes (õigesti) ei suuda, eksamil ebaõnnestuvad – see pikendab nende õpinguid (ja stressi) rohkem kui nädalaid, kuni nad saavad seda korrata. Selle vältimiseks allkirjastasid ligi 30 000 osalejat tõendite uuesti esitamise lubamise kohta.

Kas kellelgi on iPhone’i tavaliste pildi- / videoformaatidega sarnaseid probleeme tekkinud? Räägi meile!