contadores estadisticas Saltar al contenido

õppige kõike uue Samsungi nutikella kohta

Samsung kuulutas välja Galaxy Watch Active2, mis suudab tagada tasakaalu õitsengu ja kõrge ühenduvuse vahel; tea uudiseid

Kaks päeva enne uue Galaxy Note 10 turuletulekut teatas Samsung esmaspäeval (05) uue Galaxy S10 kõrval märtsis turule tulnud Galaxy Watch Active uue versiooni. seda Galaxy Watch Active2 parandage isikupärastatud heaolu ja võimaldage kasutajatel LTE-ühenduse kaudu rohkem kui kunagi varem paindlikkust nautida.

seda nutikell see võimaldab kasutajatel parandada oma tervislikku tegevust, saavutades nii eesmärgid nagu uni, füüsiline reguleerimine ja stressiga toimetulek, et ülesandeid tõhusalt täita. seda Galaxy Watch Active2 alates Samsung see töötati välja sobivalt, et täiendada kasutaja elustiili ja pakkuda tooteid, mis muudaksid midagi, ning see kõik on harmoneeritud elegantse ja stiilse disainiga.

Nutikellade turg kasvab kiiresti ja me Samsungis soovime oma kohaloleku laiendamist uutel ja visioonilistel viisidel.

DJ Koh, Samsung Electronics'i IT ja mobiilside osakonna president ja tegevjuht

Koos Galaxy Watch Active2, on värvide ekstraheerimise algoritmi abil endiselt võimalik kasutada värvivariante Minu stiil. Saadaval taotlusel Galaktika kantav, võimaldavad nutikellad pildistada kasutaja rõivaid ja valida viie erineva värvimustri hulgast. Siis muudab kell sekunditega värvi ja saab kombineerida isiklikke või muid stiile vidin.

Galaxy Watch Active2 abil oleme loonud seadmed, mis võimaldavad tarbijatel kontrollida oma tervist ja heaolu, voolata sujuvalt seadmete vahel ja luua ühenduse Samsung Galaxy ökosüsteemiga, mis teeb nende elu lihtsamaks ja paremaks.

DJ Koh, Samsung Electronics'i IT ja mobiilside osakonna president ja tegevjuht

Elegantne ja stiilne disain

Galaxy Watch Active2-l on disain, mida peetakse lõbusaks ja mida saab reguleeridaGalaxy Watch Active2-l on disain, mida peetakse lõbusaks ja mida saab reguleerida

Omadused, mis juhivad tähelepanu uutele kantav alates Samsung Selle disain, mis on loodud kohandatavaks, on samal ajal elegantne ja stiilne. Nutikella on kahes erinevas suuruses, läbimõõduga 44?40 mm ja kahes materjalistiilis: kerge alumiinium fluoroelastomeer (FKM) lõdvestunud või roostevaba tahke aine lisatasu nahast käevõruga. Nutikellasid saab kohandada erinevate avaekraanil olevate käevõru- ja kellavalikute abil.

seda Galaxy Watch Active2 esitleb uut värskendust, millel on eksklusiivne pöörlev raam, millel on kõver ekraan ÜLI AMOLEERITUD, mis võimaldab teil puutetundlikku raami pöörata päripäeva ja vastupäeva ekraani edasiliikumiseks või oma lemmikrakenduse hõlpsaks valimiseks. Lisaks on nutikelladel olemas Üks kasutajaliides värskendatud, pakkudes navigeerimiseks lihtsat, selget ja loomulikku kasutajakogemust.

Saavutage tervise eesmärgid

Nutikell saab käsitsi jälgida enam kui 39 harjutust, neist seitse aktiveeritakse automaatseltNutikell saab käsitsi jälgida enam kui 39 harjutust, neist seitse aktiveeritakse automaatselt

seda Galaxy Watch Active2 Saate käsitsi jälgida enam kui 39 harjutust, neist seitse aktiveeritakse automaatselt, sealhulgas jooksmine, kõndimine, jalgrattasõit, ujumine, sõudmine, elliptilised ja dünaamilised harjutused. Koos Treeneri jooks Uuendatud nutikell võimaldab teil oma kiirust reaalajas jälgida, lisaks saab seitse erinevat programmi kasutada kasutajatele eesmärkide saavutamiseks.

seda vidin selle tagaküljel on ka ainulaadne ja uuenduslik terviseandur, mis suudab näitu kiiremini võtta, seega saadakse teavet kiiremini, maksimeerides rutiinseid treeninguid.

Kasutaja Galaxy Watch Active2 oskab jälgida stressitaset reaalajas, kasutades Samsung Health, eksklusiivsed tervise- ja spordirakendused alates Samsung. See võimaldab juurdepääsu juhendatud meditatsiooniprogrammidele rakendusega integreerimise kaudu Rahune maha, mis on saadaval inglise, saksa ja hispaania keeles. Lisaks on nutikell täiustatud uneanalüüsi algoritme, mis aitavad kasutajatel otsida tervislikke magamisharjumusi, et aidata öösel taastuda.

Galaktika ökosüsteemi liikmed

Galaxy perekonna osana esitleb Galaxy Watch Active2 parimat Samsung Galaxy ökosüsteemiPerekonna osana Galaktika, seda Galaxy Watch Active2 tuua ökosüsteemi parimat Galaktika alates Samsung

Perekonna osana Galaktika, seda Galaxy Watch Active2 tuua ökosüsteemi parimat Galaktika alates Samsung. Kui tegemist on nutitelefoni liiniga Galaktika, näiteks, Vaata kaamera kontrollerit alates Galaxy Watch Active2 võimaldab teil teha fotosid, alustada videote salvestamist, vaadata pilte kellal, vahetada esi- ja tagaklaaside vahel, seada taimer ja seejärel kontrollida lõplikku fotot või videot, kõik tehtud otse randmest.

Võimalik on ka kasutada PowerShare traadita oma nutitelefonis Galaktika oma nutikella lihtsal ja intuitiivsel laadimisel. See ja kõik teenused Samsung saadaval ökosüsteemis Galaktikanagu Samsung Health, SmartThings, Samsung Pay ja muu, on kella ja kõigi selle seadmetega ideaalselt integreeritud. J a Bixby seda saab kasutada näiteks kella navigeerimiseks, treeningute alustamiseks või ilmateate kontrollimiseks.

Mis sa arvad? Galaxy Watch Active2? Jätke see kommentaaridesse ja oodake Showmetechi lisateavet Samsung teemal Galaxy Unpacked, mis toimus 7. augustil New Yorgis.

Ülevaade Galaxy Unpacked 2019-st

Tutvuge uute Galaxy Note 10 ja Note 10+ versioonidega

Galaxy Watch Active2 spetsifikatsioonid

Värv Alumiinium: hõbe, must, roosa, koos Fluoroelastomeer (FKM) Roostevaba teras: hõbe, must, kuld, nahast rihmaga
Mõõtmedja kaal 44mm alumiiniummudel: 44 x 44 x 10,9, 30g 40mm alumiiniumimudel: 40 x 40 x 10,9, 26g roostevabast terasest mudel 44mm: 44 x 44 x 10,9, 44g roostevabast terasest mudel 44mm: 40 x 40 x 10,9, 37g
Ekraan 44mm mudel: 1,4 tolli (34mm) Super AMOLED 360 x 360Model 40mm-ga: 1,2 tolli (30 mm) Super AMOLED 360 x 360
Käevõru Mudelid pikkusega 44mm: 20mm, mida saab asendada 40mm: 20mm, mida saab asendada
Aku Mudel 44mm: 340mAh Mudel 40mm: 247mAh
Kiibistik Exynos 9110 kahetuumaline 1,15 GHz
SüsteemOperatiivne Tizen
Mälu 768 MB + 4 GB, 1,5 GB + 4 GB
Ühenduvus Lte, Bluetooth 5.0, WiFi b / g / n, NFCA-GPS / GLONASS / Galileo / Beidou
Andur Südame löögisageduse jälgimine (8 fotodioodiga) Elektrokardiogramm (EKG), Kiirendusmõõtur (kuni 32 g väljaspool) Güroskoobi baromeetri heledus
Koormus Juhtmevaba WPC (Wireless Power Consortium) laadimine
Vastupidavus 5ATM + IP68 / MIL-STD-810G
Ühilduvus Android: Android 5.0 või uuem, 1.5 GB RAM või kõrgem: iPhone 5 või uuem, iOS 9.0 või uuem

Allikas: Samsung