contadores estadisticas Saltar al contenido

õppige, kuidas kasutada Instagrami lugude kleebiseid

Kleebis "Toetage väikest ettevõtet" ilmus sel nädalal Instagrami lugudes. Siit saate teada, kuidas uusi funktsioone kasutada

TERE Instagram sel nädalal turule lastud kleebis Toetab väikeettevõtteid (Toetab väikeettevõtteid, inglise keeles), kasutamiseks lugudes. See on algatus, mille eesmärk on aidata ja pakkuda väikeettevõtetele nähtavust aasta jooksul koroonaviirus (COVID-19).

Kui postitate aadressile Instagram Stories, sisestage kleebised ?Toetage väikeettevõtet? kasutajanimi(@) väikeettevõte. Kui olete lõpetanud, saavad teie jälgijad kontot eelvaadata ja sellel klõpsates saab see inimene külastada mikroettevõtja profiili ja seda jälgida.

Instagram toetab väikeettevõtteid Uus kleebis "Toetage väikeettevõtteid" aitab kohalikele ettevõtetele nähtavust pakkuda

Lisaks kleebiste kasutamisel Toetab väikeettevõtteid, lisatakse teie viited teie enda koostööloole Instagram nimega "Osta kohalikke", Mis on esile tõstetud ja näete kõiki väikeste ettevõtete soovitusi, mille on teinud teie jälgitavad inimesed. HAI Showmetech Seadistage uue tööriista kasutamise õpetus, kontrollige allpool.

Kuidas kasutada kleebist "Toetage väikeettevõtteid"

Samm 1: Juurdepääs Instagram, saadaval tasuta Android ja iPhone (iOS) ja klõpsake vasakus ülanurgas kaameraikoonil või lohistage uudistevoo paremale. Pärast seda tehke pilte või jäädvustage tavalisi videoid Lugu;

2. samm: Klõpsake ülaosas kleebise ikooni ja valige suvandid Toetab väikeettevõtteid;

3. samm: Nüüd sisestage väikeettevõtte kasutajanimi (@), mida soovite teile avaldada Instagrami lugu. Kui te ei soovi kolme viimase postituse eelvaadet kuvada, klõpsake lihtsalt kleebist Toetab väikeettevõtteid et see kuvab ainult kasutajakontosid;

4. samm: Pärast seda saate jagama avaldatakse tavaliselt teie loos lähedaste sõprade või valitud kasutajate jaoks. Arvestades, et muud GIF-ide kirjutamise, joonistamise ja lisamise funktsioonid on endiselt saadaval, see tähendab, et saate väga loovalt levitada Instagrami lugu.

Kui kleebisel mainitakse, saavad ettevõtted jagada oma kontodel silte või saata sõnumeid inimestele, kes neid sildistavad. Põhineb InstagramNende ressursside kaasamine on üks samme, mille ettevõtted on võtnud väikeste ettevõtete toetamiseks, kes kasutavad oma toodete reklaamimiseks sotsiaalseid võrgustikke.

Hiljuti Facebook, omanik Instagram, teatas rea samme uue vastu võitlemiseks koroonaviirus (COVID-19). Nende hulgas on väikeettevõtluse subsiidiumiprogramm – kokku 100 miljonit dollarit, mida ettevõtted kasutavad sotsiaalsetel platvormidel reklaamide loomiseks.

Kui teil seda rakendust pole, leidke see lihtsalt Androidi jaoks Play poest ja iOS (iPhone) jaoks App Store'is.

Allikas: Instagram