OPPO A72: Hiina kaubamärgi uus panus nutitelefonide turul on jõudnud Portugali

Pärast ametlikku debĂĽĂĽti Portugalis A9-mudeliga alustab OPPO nĂĽĂĽd oma viimast panust nutitelefonide turul kogu Lusitani maal. A72-ga lubab Hiina kaubamärk ĂĽhendada suure jõudluse uuendusliku disainiga, seda kõike “taskukohasema” hinnaga. 1080p neoekraani OPPO A72 taga on Qualcomm Snapdragon 665 protsessor, samuti 8 GB RAM-i ja 128 GB salvestusruumi.

Nutitelefon on varustatud 5000 mAh akuga, toetab 18W kiiret laadimist ja pöördlaadimist, võimaldades kasutajatel seadmest teisi telefone laadida. Hyper Boosti kaudu suudab OPPO A72 reguleerida jõudlust süsteemi aku tasemele.

Mõeldes fotohuvilistele, on sellel nutitelefonil neli tagakaamerat, mida juhib tehisintellektiga 48 MP sensor. Komplektis on ka kaks andurit 8 MP ja üks 2 MP. Mis puutub selfikaamerasse, siis OPPO A72-l on 16 MP sensor.

Pildistamiskogemuse täiustamiseks on sellel nutitelefonil Ultra Night Mode 2.0, mis lubab üksikasjalikke fotosid teha ka vähem kui ideaalsetes valgustingimustes. Lisaks võimaldab see varustus videote kvaliteetset salvestamist ja redigeerimist, kasutades stabiliseerimissüsteemi, mis ühendab EIS (elektrooniline pildistabilisaator) intelligentse tehnoloogia ja sisseehitatud güroskoobiga.

OPPO A72 on juba saadaval sellistes ettevõtetes nagu Fnac, PC Fale, Worten ja El Corte Inglés ning operaatori NOS kaudu must ja lilla hinnaga alates 299 eurost.