OPPO Find X2 seeria on ametlikult turule tulnud. Pro versioonil on kaks 48 MP kaamerat

Tootja paljastas, et tema kolmekordne kaamera on DxOmarki võrdlusaluses juba number 1 (seotud Xiaomi Mi 10 Pro-ga 124 punktiga). Sellel on uus Sony sensor IMX689, mis koosneb kahest Pro-versioonis olevast 48 MP kaamerast: ĂĽhest laiast ja ĂĽhest ĂĽlilaiust, mida toetab 13 MP periskoopi teleobjektiiv. Sellel on ka Ultra Night 3.0 reĹľiim kvaliteetsete öiste piltide tegemiseks. SĂĽsteemi Ultra Dark Mode eesmärk on “pimedas värve leida”. Makropilte pole ignoreeritud ja sujuvalt on võimalik 10x suumida. EkspertreĹľiim võimaldab teil teha professionaalsetele fotograafidele ĂĽksikasjalikumaid RAW-pilte.

Video on ka seadmete prioriteet, millel on oma 3.0 ülistabiilse režiimi süsteem, et salvestada liikuvaid pilte meeletumalt ja suurema stabiilsusega. Live HDR -režiim suurendab tuule tingimustes reaalajas heleduse ületamist või müra vähendamist. See nutitelefon on varustatud videotöötlusprogrammiga, mille eesmärk on olla hõlpsasti ja intuitiivselt kasutatav. Kaamera võimaluste ja toimetaja võimsuse demonstreerimiseks viidi National Geographicuga läbi nende potentsiaali demonstreerimine.

Mis puutub kiirlaadimisse, siis esitleb ettevõte Super Vooc 2.0, mis on võimeline nutitelefoni laadima 38 minutiga 65 W kaudu. Nutitelefoni on võimalik korraga laadida ja kasutada, ütleb tootja. Sellel on kahekordne akusüsteem ja jahutusvõime, et hoida laadimise ajal sooja. Nutitelefonil on ka IP68 sertifikaat, see tähendab, et see on vee- ja tolmukindel.

Samuti on kinnitatud sees olev Snapdragon 865 5G protsessor. Nii Find X2 Pro põhi- kui ka Pro-versioonil on protsessori ja RAM-i (12 GB) osas peaaegu samad näitajad. Ainuüksi mäluruumis on Pro-l 512 GB, mis on topeltversioon. Teine erinevus on seotud kaamera sensoriga. Sellisel juhul on ülilaia 48 MP asemel põhiversioonil ainult 12 MP. Pro akul on 4260 mAh, mis on baasversioonist veidi enam kui 4200 mAh.

Hiina tootjana, juhtides Huawei kummitust ja konflikti Ameerika Ăśhendriikidega, tõstis Oppo esile partnerlust Google’iga, et mitte ainult pakkuda nutitelefone, mis põhinevad Android 10-l, vaid kogu Google’i rakenduste ökosĂĽsteemil.

Ja 38-minutilise tähise juures on seadme aku täielikult laetud.

Hinna osas maksab Find X2 Pro (must või oranž vegan keraamika) 12 GB RAM-i ja 512 GB salvestusruumiga 1199 eurot ning tavaline versioon (keraamiline must või tumesinine) 12/256 GB maksab 999 eurot.

Ettevõte tutvustas ka kodumaist 5G-antenniga reuter-süsteemi viienda põlvkonna signaalide levitamiseks kodudes. Sellel on Qualcomm Snapdragon X55 modem, toetab Wi-Fi 6. Selle seadmega ütleb bränd, et kasutajad ei vaja võrguühenduse loomiseks muid väravaid.

Ettekanne lõppes paljastusega, et ootel on nutikell, kuid sellest teatatakse eraldi.