Oppo saabus ametlikult Suurbritanniasse koos RX17-ga

Hiina nutitelefonitootja Oppo, mida peetakse üheks suurimaks maailmas, plaanib laieneda Euroopasse ja on paljastanud, et saabub ametlikult Ühendkuningriiki. The Verge teatel korraldab ettevõte Oppo RX17 turule toomiseks 29. jaanuaril ürituse.

Oppo on oma seadmetehnikasse palju investeerinud, olles saanud esimeste tootjate seas, kes kuulutas oma lipulaeva Find X jaoks välja 10 GB RAM-i mudeli. Oppo kavatseb registreeritud patentide kohaselt osaleda ka kokkupandavate nutitelefonide võistlustel. Libisev kaamerasüsteem ja lõpmatu ekraani otsimisel praktiliselt puuduvad raamid olid Oppo Find Xi kõige kuulsamate punktide hulgas, kui see eelmisel suvel Euroopas debüteeris.

Oppo jättis oma visiitkaardi Twitterisse julgustava sõnumiga oma 2019. aasta strateegia jaoks: „Inglismaa, Oppo Mobile on maandunud! Kombineerime igas nutitelefonis kõrgtehnoloogia, innovatsiooni ja loovuse, et need saaksid uut aastat stiilselt kirgastada ”. Siiani on seda kaubamärki müüdud ainult maaletoojate kaudu ja tema Majesteedi maal on ametlik esindaja.

RX17 Pro pakub täiustatud disaini, mida on esile tõstetud värviga “Radiant Mist”, udusefektiga tumesinine ja lilla. Nutitelefon on 6,4 tolli ja selle ekraanipind on 91,50%, kasutades eesmise fotokaamera jaoks minimalistlikku sälku. Spetsifikatsioonidest saate lugeda, et sellel on sõrmejälgede biomeetriline andur otse seadme ekraanil.

Tootja lubab kvaliteetseid fotosid halvasti valgustatud kohtades tänu kolmekordsele tagumisele f1.5 / f2.4 kaamerale, mis kohandub automaatselt ja arukalt keskkonnaga. Esikaameral on 25 MP ja see lubab tänu “ilu” reĹľiimile alati “ilusaid” fotosid. Sellel mudelil on 6 GB RAM-i ja 128 GB sisemälu, mida toetab Qualcomm Snapdragon 710 kiibistik. Oma veebisaidil on RX17 Pro mĂĽĂĽgiväärtus 600 eurot.