Oppo võib turule tuua “oma segmendi kõige õhema kahe SIM-kaardiga 5G nutitelefoni”

Oppo uus nutitelefon, Reno3 Pro 5G, võib olla teiste kõige väärtuslikumate mudelitega võrreldes kõige õhem kahe SIM-kaardiga 5G nutitelefon. Ehkki detsembris ilmuva uue mudeli kohta pole veel palju teavet, andis garantii ettevõtte asepresident oma Twitteri kontol.

Ainult 7,7 mm paksune, ilma objektiivita, on selle mudeli esi- ja tagaküljel kaarjas klaasist ekraan. Reno3 Pro 5G paistab silma ka selle poolest, et selle ülaosas ja külgedel on praktiliselt nähtamatud raamid.

Spekuleerimise piirkonnas ilmuvad kaamerad. Ehkki see ettevõte on tuntud oma hüpikkaamerate osaluse poolest, ei tohiks see mudel ja vähemalt seoses avaldatud piltidel ilmnenud seda võimalust integreerida.

Ikka ilma hinna ja lisateaveteta peaks Oppo Euroopa Liidus käivitama, nagu märkis The Engadget, arvestades näiteks Oppo 5G partnerlust EE ja Swisscomiga. Oppo antud garantiina üritusel, kus esitletakse uut ColorOS 7, on see uue mudeli turule toomine detsembris, seega ei tohiks olla liiga kaua aega, enne kui rohkem teavet tuleb.