"Oprah's Book Club" ilmub Apple Booksis;  homonüümsari jõuab Apple TV + -sse

Oprah toodab Apple TV + jaoks dokumentaalfilmi seksuaalrünnakutest muusikatööstuses

Veel ĂĽks nädal veel ĂĽks uudiste laine Apple TV +: täna on meil kava kohta konkreetsem teade Oprah Winfrey Apple’iga on seotud veel ĂĽks poleemika “Pankur” ja uus Funktsioonid aastal “Vaata”. Vaatame?

Oprah

Oprah Winfrey suhe Apple TV + -ga pole kellelegi midagi uut – Apple ise on seadnud ikoonilise naissaatejuhi / -ettevõtja platvormi käivitamise sĂĽndmuste etapile ĂĽheks peamiseks tipphetkeks.

Oprah on juba teeninud oma raamatuklubi ja alustab vaimse tervise sarja koos prints Harryga, kuid ta läheb veel ühe sammu edasi: vastavalt Variatsioon, saatejuht toodab Apple TV + dokumentaalfilm keskendub juhtumitele ahistamine ja seksuaalne vägivald muusikatööstuses.

Täpsemalt keskendub lavastus muusikamaailma endistele juhtidele, kes kaaluvad, kas paljastada juhtumite mõjuka tegelase ahistamise ja ahistamise juhtumid. Esialgse kirjelduse kohaselt kasutab film seda lugu soolise, rassilise, klassi- ja ristlõikeküsimuste põhjalikuks analüüsimiseks.

Filmi reĹľissöör on Kirby Dick ja Amy Ziering, Vastutav “Jahikoht” (ka dokumentaalfilm seksuaalse ahistamise juhtumitest, kuid akadeemilises keskkonnas) ja “Nähtamatu sõda” (mis võitis Oscari nominatsiooni). Duo toodab oma tootmisettevõtte Jane Doe Films kaudu ka uue, seni avaldamata filmi. Executive-lavastuste hulka kuuluvad Terry Wood, Dan Cogan, Regina K. Scully, Ian Darling ja Abigail Disney.

Meeskond kaitseb “Pankur”

Vahepeal koosseis ja meeskond “Pankur” tuli avalikkuse ette filmi kaitsma ja rääkima oma versioonist lavastusfaktidest, mis vaidluses osalesid.

Neile, kes seda lugu ei järginud, sattus tõestisündinud lool põhinev lavastus vaidlustesse pärast seda, kui ühte selle produtsenti (kes on ka filmi ühe peategelase poeg) süüdistati isa loo rääkimises. erapoolikust ja kahe tema õe seksuaalsest ahistamisest. Pärast süüdistust langes Apple esietendus filme ja lükkas oma teatridebüüdi määramata ajaks edasi.

Pankur

Nüüd on 50 filmi lavastuse liiget näitlejate ja meeskonna vahel allkirjastanud kirja, milles öeldakse, et enamik stsenaariumist põhineb filmitegijate endi raportitel. Bernard Garrett vanem (üks filmi peategelastest, keda mängib Anthony Mackie), mitte tema poeg Bernard Garrett Jr (keda süüdistatakse); allakirjutanud rõhutasid ka filmi võimestamise sõnumit ja märkisid, et nad toetavad jätkuvalt tootmist (ja vabastamist laiendusega).

Kirjale allakirjutanute seas on meil režissöör ja stsenarist George Nolfi ja näitlejad Samuel L. Jackson, Anthony Mackie, Nicholas Hoult ja Nia Long. Dokumendid allkirjastasid ka teised lavastuse liikmed, näiteks operaatorid, grimeerijad, dekoratiivid, kunstidirektorid, stsenaariumi toimetajad ja palju muud.

Vaadake allpool olevat teadet, mille on avaldanud Variatsioon:

Püüame rääkida loo, millega oleme sügavalt seotud, taastades Bernard Garrett seeniori erakordse elu. ja Joe Morris ning nende teedrajavad saavutused rassilise ebavõrdsuse vastu võitlemisel 1950. – 60. Kuigi meil pole mingit võimalust teada, mis laste vahel toimub. hr. Garrett vanem 1970-ndatel, sealhulgas hiljuti kuuldud kuritarvitamissüüdistused, tunnevad meid kõik need, kes kannatasid.

Film ise ei põhine ühe Bernard Garrett seeniori poja lool, vaid Garrett seeniori intervjuul. ise, mis loodi 1995. aastal ja mida toetasid USA kongressi ärakirjad, kohtulahendid ja muud tollased meediaartiklid. . Toetame filmi ja selle positiivset mõjuvõimu.

Apple ei kommenteerinud kirja ja me ei tea, kas sellest piisab, et veenda teda filmi peagi välja andma. Ootame.

Privileegid aastal “Vaata”

Lõpuks avaldas Apple uue Funktsioonid aastal “Vaata” – mille esimene hooaeg avaldatakse sel reedel (6/12). Video näitab telgitaguseid ja sisaldab seriaali näitlejate ning meeskonna tunnistusi, mis keskenduvad peamiselt postapokalĂĽptilise maailma ĂĽlesehitamisele, kus (peaaegu) kõik on pimedad.

Vaadake järgmist:

Kellele see sari meeldis? Jäta oma arvamus allpool!

9to5Maci kaudu, The Loop