Oprah Winfrey di Apple TV +

Oprahil võib olla Apple TV + intervjuuprogramm; reĹľissöör “Lõvikuningas” toodab eelajaloolise dokumentaalfilmi

SEE Apple TV + on veel hea paar kuud, enne kui see jõuab avalikkuse innukate käteni, kuid see ei tähenda, et Apple’i tulevase omasisu platvormiga seotud uudised aeglustuksid – pigem vastupidi. Heidame pilgu kõige uuemale.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey Apple TV + -s

Ameerika TV kuninganna on ĂĽks Apple TV + medalitest, kogu eelmise aasta märtsis peetud peaesineja osa on pĂĽhendatud tema Apple’i platvormi projektidele. Oprah kavatseb luua dokumentaalse sarja vaimse tervise ja töökoha ahistamise kohta, kuid tal võib olla varrukas veel ĂĽks kaart: vestlusĂĽritus ise tellitud.

Plaanid pole endiselt konkreetsed: need on lihtsalt kommentaarid, mille saatejuht intervjuu käigus tegi Hollywoodi reporter, kus Oprah väidab, et soovib lõpuks kasutada Apple’i suurepärast platvormi, et istuda ja vestelda kuulsuste, poliitikute ja tegelastega, kes on riigi ja maailma ajal olulised (nĂĽĂĽd on see näitaja varajane presidendi kandidaat). USA Pete Buttigieg).

Oprahit peetakse ĂĽheks osavamaks intervjueerijaks Ameerika Ăśhendriikides, kellel on ainulaadne anne hankida intervjueeritavatelt väärtuslikku teavet, tundmata kunagi uudishimulik või vaenulik. Siiski, lõpust alates “Oprah Winfrey näitus”, 2011. aastal lõpetasid saatejuhid regulaarsete intervjuude tegemise.

Intervjuus kasutajale Hollywoodi reporterSaatejuht rääkis ka tasakaalust Apple’ile loodava sisu ja oma telekanali OWN (Oprah Winfrey Network) haldamise vahel. Oprah sõnul on Apple platvormil palju suurem vaatajaskond ja võime sisu palju võimsamalt levitada, mis teeb Apple TV + -st ideaalse koha mõne teie projekti jaoks – kuidas luua “maailma suurim lugemisklubi”.

“Eelajalooline planeet”

Vahepeal, nagu teatas tähtaeg, Apple tugevdab oma dokumentaalkataloogi Hollywoodi esimese meeskonna nimega: Jon Favreau, reĹľissööri (ja näitleja) kaks filmi “Raudmehe” triloogiast ja tulevastest filmidest ĂĽmber teha filmist “Lõvikuningas”.

Jon FavreauPilt: John Salangsang / BFA / REX / Shutterstock

Favreau, keda peetakse arvutigraafika ja visuaalefektide eksperdiks (ta lavastas ka uusversiooni “Mogli, poiss hunt”), on dokumentaalsarja tootmiseks teinud koostööd BBC Stuudio loodusloo osakonnaga. “Eelajalooline planeet”, mida näidatakse eranditult Apple TV + -s.

Nagu nimigi ütleb, kasutab sari kõrgetasemelist arvutigraafikat, et kujutada dinosauruste viimaseid päevi maa peal, umbes 66 miljonit aastat tagasi. Favreau on Mike Guntoni tegevprodutsent, samas kui Tim Walker ja Andrew R. Jones toodavad episoode. Eelvaadet pole veel.

“Pähklid kosmoses”

Me juba mainisime seda, kuid nĂĽĂĽd on ilmnenud rohkem teavet: Apple TV rakendus saab mais lĂĽhidalt “Pähklid kosmoses: Apollo 10 saladus”peaosas armastatud Snoopy kutsikaklass. See on esimene partnerluse tulemus Maçã ja ettevõtte DHX Media vahel, kellele kuuluvad Charles M. Schulzi loodud tähemärgiõigused.

LĂĽhifilmi, mille peaosades on Ron Howard ja Jeff Goldblum, kirjeldatakse kui “dokumentaalfilmi tĂĽĂĽpi”, mis uurib võimalust, et Snoopy oli kunagi salajane astronaut – tegelikult on see austusavaldus Apollo 10 missiooni 50 aastale, mida praegu peetakse maandumise “tavaks”. kuud, mis kestavad kuid hiljem. Sellel missioonil nimetasid NASA ja astronaudid kuumooduli Snoopy’ks, keskmoodul aga Charlie Browniks.

Tundub, “Pähklid kosmoses” ilmub Apple TV rakenduses tasuta, samamoodi nagu sari “Carpool Karaoke”. Peagi tuli Apple’i platvormile värvida uued lĂĽhikesed pĂĽksid, milles osales Snoopy jõuk.

9to5Mac kaudu; Maci sektsioon: 1, 2