Optimus wĂ–w: Internet fikseeriti sama ruuteriga kolmes erinevas punktis

Optimus esitleb uut Interneti püsiühenduse pakkumist, mida saab seostada kuni kolme erineva geograafilise punktiga. Uuele telekommunikatsiooniteenusele antud nimi WÖw on WiFi-ruuter, mis töötab 3G-l ja 4G-l, mis võimaldab saavutada kiirust 20Mbps, 40Mbps ja 100Mbps, sõltuvalt liitumistariifidest.

Traadita ruuterit sisaldava Interneti-lahenduse soetamine Alcatelilt maksab teenuse käivitamise etapis 49,90 eurot ja tõuseb seejärel 99,90 euroni. 20Mbps kuutasu on 24,99 €, 40Mbps puhul on seotud 30,99 € tasu ja 100Mbps Internet on kättesaadav 36,99 € kuus.

Igas plaanis on liiklus piiramatu. Hind on veidi madalam kui Kangaroo 4G pakkumine, umbes kolm eurot paki kohta, kuid võimaliku kasumi või kahjumi võrdlust Optimuse erinevate pakkumiste vahel analüüsitakse lähipäevil TeK Storefrontis.

Homme saadaval kõikides Optimuse ja Worteni kauplustes. Interneti-teenust saab seostada ka häälpakettidega. Veel 2,99 euro eest on kõned öösel ja nädalavahetustel tasuta, 4,99 euro eest saab tasuta helistada kõigile Portugali tavatelefoninumbritele ööpäevaringselt ja 6,99 kasutajale on piiramatud siseriiklikud ja rahvusvahelised kõned 16-ni. riik.

Pildi nimi

Ruuteri ja telefonipaketi hinnad maksavad esimestel teenindusaastatel 59,90 eurot ja tõusevad seejärel 119,90 euroni.

Pildi nimi

Plaan Portugalist lahkuda lahtise suuga

Ww turule toomine tuli vastuseks 40% -le Portugali elanikkonnast, kellel on mingid piiramatud telekommunikatsiooniteenused ja kes ei väärtusta tasulist televisiooni. Selle uue pakkumisega usub Optimuse eluaseme direktor Renato Ribeiro, et ettevõte toob turule konkurentsivõimelisi väärtusettepanekuid konkureerivate ettevõttepakettide osas. Eesmärk on “fikseerida turu fikseeritud olukord”, lisas ta.

Tarbimisparadigma muutub ja tuleb jälgida turu suundumusi. Selle detsentraliseerimise ettepanekuga lootsid Optimuse juhid suure osa Portugali elanikest võluda. Avaldamata nende klientide arvu numbreid, kes loodavad selle mudeli aasta lõpuks saada, on Renato Ribeiro kindel vaid asjakohase turuosa võitmises.

Praegu on wÖw tellinud 200 abonenti, kellele tehti uus telekommunikatsioonipakkumine, enne kui seda laiendati kogu elanikkonnale. Tulemused olid operaatori Sonaecomi tellitud GfK uuringu kohaselt rahuldavad, eriti paigaldamise lihtsuse ja allalaadimiskiiruse osas, mis registreeris kõrgeimat rahulolu.

WÖw pakkumine eksisteerib koos teiste Optimus pakkumistega ja ka koduteenus jääb aktiivseks. Samuti anti garantii, et kui ühinemine Zoniga kiidetakse heaks, jääb pakkumine püsima.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi