Oracle kasvab Portugalis ja Cloud drive'i äri jätkuvalt

Oracle kasvab Portugalis ja Cloud drive’i äri jätkuvalt

Suurem osa tarkvaragigandi poolt San Franciscos Oracle OpenWorld 2015 tehtud teadetest muutis pilve peamiseks motoks, mida ettevõte näeb lahendusena paljudes ettevõtetes tunnetatud stagnatsioonistsenaariumi käsitlemisel, hõlbustades otsuste tegemist ja pakkudes tehnoloogias suuremat paindlikkust. teavet. Oracle’i andmed näitavad, et aastaks 2025 nihutatakse 95% IT-kulutustest pilve.

Oma tavapärasel provokatiivsel moel väidab Larry Ellisson isegi, et pilvepiirkonnas ei ole SAP ja IBM konkurendid, eriti seetõttu, et nad ei kuulu tulude osas pilve viie parima ettevõtte hulka. Edetabelis domineerivad sellised ettevõtted nagu Amazon, Microsoft, Google ja Salesforce ning ka Oracle pole nimekirjas, ehkki see on teisel kohal alles siis, kui loetakse SaaS (tarkvara kui teenus) ala.

Ettevõtte üleminekut pilve peetakse pidurdamatuks, kuid see ei toimu kohe ja seda pikendatakse järgmise 5–10 aasta jooksul. See suundumus on Euroopas vähem nähtav, kuid Ameerika Ühendriikides on see väga selge, selgitas Oracle Portugali peadirektor Hugo Abreu reporteritega kohtudes.

Praegu on Portugalis jätkuvalt domineeriv “eeldustel põhinevate” lahenduste mĂĽĂĽk, kuid Oracle kogeb “tohutut aastakasvu”, mis on enam kui kahekordistanud lahenduste mĂĽĂĽki tulude ja klientide osas, peamiselt rakenduse valdkonnas (SaaS). , kuid oluline on ka platvorm (PaaS), mis sisaldab andmebaasi.

Suurim kasv toimus installitud kliendibaasis, kuid on ka uusi viiteid ning selles valdkonnas on ka partnerid väga asjakohased ning annavad Portugali mĂĽĂĽgist ĂĽle 90% mĂĽĂĽgist, rõhutas Oracle Portugali liitude ja kanalite direktor Manuel Gonçalves. Ă„rikanalite suunamine partnerite kaudu on Oracle’i viimastel aastatel kasvanud trend, mis on näidanud positiivseid tulemusi, muutudes ettevõtete tulude osas ĂĽha olulisemaks.

31. mail 2016 lõppenud eelarveaastaks ĂĽtles Hugo Abreu, et Oracle Portugal jätkab kasvu, kuigi ta ei ole garanteerinud, et see võib jõuda kahekohaliseks. “Olen optimistlik […] Meil on palju võimalusi töötada, mis pakub 2016. aastaks väljavaadet kasvuaastaks, ”selgitas ta ajakirjanikele ja lisas, et väljakutseid on mitmeid, nimelt ebakindlus seoses eelarvekulutustega avalikus sektoris, kus ettevõtted on traditsiooniliselt olnud väga olulised, ja ka finantssektori areng.

Pilvealal on vastavalt rahvusvaheliselt toimuvale ettevõtluses endiselt väike kaal. Teine tipphetk on süsteemitehnika valdkond, mis kasvab juba kolmandat aastat järjest.

Oracle OpenWorld 2015 ajal tegi ettevõte mitu asjakohast teadet, nimelt pidevalt esineva kontseptsiooniturbe valdkonnas, uues serverite ja protsessorite perekonnas koos SPARC M7-ga ning ka ulatuslikus pilvepakkumises, mis puudutab rakenduspiirkonda. , platvormid ja infrastruktuur.