Oracle uuendab oma StorageTeK pakkumist

Oracle uuendab oma StorageTeK pakkumist

Oracle uuendas oma StorageTeki pakkumist, käivitades SL150 moodulriba teegi, mis on pärit kassett mida ettevõte kirjeldab kui kohandatavat ja odavat valikut, mis on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele. Andmekaitse ja arhiivide turule suunatud lahendus võimaldab teil andmete tihendamise abil katta 30 kuni 300 teenindusaega ja pakkuda kuni 900 TB mahtu.

Ettevõtte esitatud andmete kohaselt võivad uue lahenduse soetamise kulud olla konkurentide pakkumistega võrreldes oluliselt madalamad (kuni 75%) ja pakkuda suuremat tihedust, kuni 40%.

Nagu Tom Wultich ajakirjandusele a konverentskõne milles TeK osaleb, asendab uus pakkumine kolme ettevõtte poolt turustatud toodet: SL24, SL48 ja SL500, kaks esimest sisenemisvalikus ja kolmas suunatud keskklassi turule.

Ka Põhja-Ameerika tootja Tape Library tootedirektori sõnul on turg, kuhu uusi pakkumisi suunatakse, edasi arenenud ja eelmisel aastal saavutanud kahekohalised kasvumäärad.

Oracle soovib selle uue ettepanekuga tegeleda kulude kokkuhoiust sõltuva turuga, kuid otsib tõhusaid lahendusi digitaalse teabe kasvutempole reageerimiseks, lisas ettevõte.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi