Kustutatud Facebooki pildid on endiselt saadaval

OranĹľ, et viia Facebook Aafrikas 2G mobiilile

Orange valmistub käivitama Aafrika turul teenuse, mis võimaldab ilma suuremate majanduskuludeta juurdepääsu Facebookile “isegi kõige elementaarsematest mobiiltelefonidest”, kasutades ära 2G tehnoloogiat.

Nii loodab operaator teenuse kättesaadavuse esimesel aastal jõuda enam kui miljoni kasutajani, mida toetab USSD täiendava teenuse andmete tehnoloogia.

“USSD on tehnoloogia, mida kõik GSM-mobiilseadmed kasutavad andmete edastamiseks 2G-võrkude kaudu, ja seda kasutatakse juba Aafrikas laialdaselt,” ĂĽtles ettevõtte allikas, mida tsiteeris The Guardian.

Seda tüüpi juurdepääs võimaldab kasutajatel pääseda juurde maailma suurimale sotsiaalvõrgustikule nii tänapäevastest nutitelefonidest kui ka lihtsamatest ja odavamatest telefonidest, mis ei toeta Interneti-ühendust moodsamate mobiilsete tehnoloogiate, näiteks 3G ja 3,5G kaudu.

Orange’i ettepanek nõuab väiksemat ribalaiust, panustage tekstsõnumitel põhineva teenuse eest. Kasutaja sisestab telefoni sisselogimiseks telefoni koodi ja seejärel sisestab teise PIN-koodi, et sotsiaalvõrgustikku turvaliselt juurde pääseda, selgitab C | Net.

Pärast ühenduse loomist saate otsida oma kontaktide loendist, võtta vastu uusi sõpru ja kutsuda neid, värskendada oma olekut sotsiaalvõrgustikes ja kommenteerida, meeldida või mitte meeldida oma sõprade olekule.

Hinnaplaanid võivad hõlmata igapäevaseid, iganädalasi, kuu- või 10-20-minutilisi seansse, kusjuures see kuu on kavas kavandada Elevandiluurannikule. Sellele turule järgnevad teised, kellel on kohalolek Aafrika mandril, ütles ta.

Laienemine Aafrikale saabus pärast seda, kui ettevõte avas 2011. aastal oma teenused Egiptuses, kus see kogus esimesel kuul 350 000 abonenti.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes