Origin pakub Dragon Age: Origins piiratud ajaks tasuta

SEE Päritolu (anna EA mängud), peamine rivaal Aur, tehke kõik, et saada rohkem tugiteenuseid. Lisaks kataloogis olevate mängutootjate eksklusiivsusele, sagedastele kampaaniatele ja võimalusele raha tagasi maksta, kui mäng teile ei meeldi, pakuvad tootjad regulaarselt “sest kodu„Tootjate pĂĽhendumismängud on piiratud aja jooksul saadaval tasuta. See töötab järgmiselt: laadige mäng kampaaniaperioodil alla oma kontole ja see jääb teie igaveseks, mis on seotud teie päritolukontoga.

Ja mäng on Draakoni aeg: päritolu. BioWare väljatöötatud 2009. aasta RPG võeti kriitikute poolt väga heaks (eriti selle PC-versioonis) – saavutades Metacriticu keskmiselt 9,1 / 10. Peategelane on teie loodud: saate valida oma rassi, soo ja muud atribuudid.

Lugu keerleb rünnaku üle universumi elanikele, kus mäng toimub, eesotsas kohutava jumalaga ja rikutud koletistega. Teie tegelane liitub rühmaga sõdalasi ja mängib võtmerolli selle suure ohu vastu võitlemisel. Nagu tavaliselt, mõjutavad mängijad seikluse ajal tehtud valikuid süžeed otse.

Dragon Age: Origins’i tasuta allalaadimiseks installige Origin, sisenege poodi, otsige mängu ja klõpsake nuppu “Laadi kohe alla”. See lisatakse teie kogusse automaatselt. Kuid kiirustage, sest kampaaniad võivad lõppeda igal ajal!