Originate võimaldab teil oma iPhone’is või iPadis AR-is animeeritud illustratsioone luua

Meeldib illustratsioon? Kas kasutate oma iPhone’i või iPadi kunsti loomiseks või naudite lihtsalt digitaalsete doodlite valmistamist? Sest Päritolu võib olla suurepärane näpunäide, kui soovite oma loomingut järgmisele tasandile viia.

Arenduse rakendus PNGuin võimaldab teil luua parallaksi efektiga animeeritud illustratsioone – milles saate seadet liigutada ja iga element liigub iseseisvalt, luues kolmemõõtmelise efekti.

Veel lahedam: mõne puudutusega saate kasutada maagiat liitreaalsus et paigutada oma illustratsioonid pärismaailma.


Rakenduse ikoon pärineb

Originate kasutamine on väga lihtne: saate luua kuni viis kihti, millel kõigil on erinevad liikumisomadused; redaktor on väga põhjalik ja võimaldab reguleerida parallaksi efekte, kohandada oma pilte ja importida loomingut teistelt rakenduse kasutajatelt; Samuti saate importida pildi- ja PSD-faile.

Kuna PencilKit on toetatud, siis iPadi kasutajad [Pro] nad saavad kasutada pliiatsit ja kõiki nende lisafunktsioone.

Ja kui need kõik on loodud, saate seadmeid iCloudi salvestada, sõpradega jagada või veelgi lahedamalt kasutada ARKiti tööriista, et see oma keskkonda paigutada.

Tuletatud saadaval App Store’is 19 R $ – See on ĂĽhekordne ost, ilma sisemiste ostudeta vms muude funktsioonide avamiseks.

Peab kontrollima!

Geeky Gadgets’i kaudu