OrkUpi rakendus on App Store’is lõpuks heaks kiidetud

Mitme nädala pärast kiitis Apple taotluse lõpuks heaks OrkUp, ainus, kes postitab Orkutis fotosid ja haldab albumeid iPhone’i või iPod touchi abil.

Heakskiitmine viibis oodatust rohkem, kuna Apple palus rakendusest eemaldada „Polaroid” pilt, mida on teiste pealkirjadega varem juhtunud. Kuid vastupidi, kogu rakendus töötab normaalselt, väga tõhusalt.

Kogu protsess on väga lihtne. Rakenduse esmakordsel käivitamisel kutsutakse teid sisse logima oma Orkuti kontole. Selle käigus ei salvesta programm teie paroole, kõik toimub otse Google’i serverites.

Pärast seda valige lihtsalt fotod, mis on teie seadmes saatmiseks.

Albumihalduses saate luua uusi ja otsustada privaatsuse olemasoleva taseme üle. Seadetes määrate pildikvaliteedi ja eraldusvõime vastavalt Interneti-juurdepääsule. Mida suurem on foto, seda rohkem ribalaiust see kasutab, nii et olge andmesidevõrku kasutavatega ettevaatlik.

SEE OrkUp nĂĽĂĽd saadaval App Store’is (link) kõigile soovijatele, piiratud aja jooksul käivitamise reklaam: ainult 0,99 dollarit. Kui soovite selle eest oma hinda garanteerida, kandideerige. ?

Tähistama Lemon Mobile pakkus meile kolm koodi meened, mida meie lugejatele levitada. Nii ĂĽtlesid esimesed kolm, kes sellele artiklile kommentaare postitasid, fraasi “Ma armastan Orkupit!“, võta! Jookse! ?