contador gratis Saltar al contenido

Osalejate leht: kõik, mida saate ENEM 2019 jaoks veebis teha

Kuus saiti konkursside või ENEMi õppeplaanide loomiseks

Osalejate leht kogub olulist teavet ENEM 2019 kandidaatide jaoks. Veebisaidilt on võimalik printida testi asukohaga kinnituskaart, kontrollida individuaalseid tulemusi, tutvuda eelmiste väljaannete dokumentidega ja taotleda eksamile uuesti registreerumist.

LOE: Simulaator arvutab teie skoori ENEM-is; Leia see

Testimallid on omakorda saadaval alates 13. kuupäevast ENEMi portaalis. Osalejate lehele (enem.inep.gov.br/participante) pääsemiseks on vaja alustada vestlust virtuaalse assistendiga, teavitades sellest CPF-i ja registreerimisparooli. Vaadake allolevast loendist kõike, mida kandidaat saab veebis teha.

Üks neljast osaleja lehest kogub ENEM 2019 kandidaatide jaoks kasulikke funktsioone – Foto: avalikustamine / Inep

Osalejate leht kogub ENEM 2019 kandidaatide jaoks kasulikke funktsioone – Foto: avalikustamine / Inep

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Printige kinnituskaart

2 of 4 Printige ENEM-testi teise päeva kinnituskaart – Foto: Reproduction / Ana Letícia Loubak

Printige ENEM-testi teise päeva kinnituskaart – Foto: Reproduction / Ana Letícia Loubak

Kinnituskaart on dokument, mis näitab, kus on kandidaadi tõend. Lisaks eksami pidamise ruumi leidmise hõlbustamisele võimaldavad kaardid väljastada kohalolekudeklaratsiooni, mida tööandjad võivad näiteks nõuda. Dokumendi printimiseks ja teisel testipäeval kaasa võtmiseks avage vasakpoolses menüüs vahekaart “Rakendused” ja valige suvand “Testi asukoht”. Seejärel vajutage lihtsalt nuppu “teine ​​päev”.

Vaadake eelmiste väljaannete tulemusi

3/4 Kontrollige ENEM-i eelmiste väljaannete tulemusi – Foto: Reproduction / Ana Letícia Loubak

Vaadake ENEMi eelmiste väljaannete tulemusi – Foto: Reproduction / Ana Letícia Loubak

ENEMi eelmiste väljaannete tulemuste uurimine on kasulik õpilastele, kes soovivad võrrelda eksamirakenduses erinevate aastate tulemusi ja leida paranduspunkte. Kui olete osalenud eksami teises väljaandes ja soovite oma punktisummat kontrollida, minge vahekaardile „Rakendused“ ja valige „Eelmised väljaanded“.

Kontrollige üksikuid tulemusi

Riiklik haridusteaduste ja teadusuuringute instituut Anísio Teixeira (Inep) avaldab osalejate üksikud märkused osalejate lehel. Selles väljaandes avaldatakse tulemused kahel kuupäeval: jaanuar 2020 – keskkooli viimasel kursusel õppivate või õpingute lõpetanud õpilaste jaoks ja märts 2020 nn nn praktikantide jaoks. Märkmed on jagatud teadmiste valdkonna järgi.

Taotlege testi uuesti rakendamist

4 neljast logistiliste probleemide all kannatavast osalejast saavad taotleda ENEM-i uuesti taotlemist osalejate lehe kaudu – Foto: Avalikustamine / Küsimused

Logistiliste probleemide all kannatavad osalejad saavad taotleda ENEM-i uuesti taotlemist osalejate lehe kaudu – Foto: avalikustamine / küsimused

INEP teatab, et osalejad, kes tunnevad end logistiliste probleemide tõttu kahjustatuna, saavad taotleda osalejate lehe kaudu ENEMi uuesti vastuvõtmist. Tellimuste registreerimise periood kestab 11. kuni 18. novembrini. Juhtumeid analüüsib agentuuri taotluste komisjon ja uuesti rakendamine toimub 10. ja 11. detsembril. Taotluse tulemused avaldatakse ka osaleja lehel.

Miks on Enem kohustatud kasutama musta pastakat? Arutage TechTudo foorumis.

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused;  nautida veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautida veebisaiti ja rakendust