Oscar Calçadose ettevõte salvestas Linuxi kasutamiseks 700 tuhat litsentsi

Veel üks edukas juhtum Linuxi jaoks. Avaldasime uudise hiljuti ettevõtte kohta teeb sama ka M. Dias Branco ja olles kokku hoidnud 2 miljonit varaliste süsteemide litsentse, on meil nüüd uus näide selle kohta, kuidas Linuxi juurutamine võib teie ettevõtte praeguses majanduskriisis aidata.

See lõppes korduva teemana viimase kuu jooksul Diolinuxis. Kuidas kasumit optimeerida oma ettevõttes Linuxi juurutamiseks? See on miljon küsimust, mõnikord isegi rohkem.

Oscar Calçadose puhul on meil ĂĽldagent, kes abistab ettevõtteid 800 masina ĂĽleviimisel, F13 Tecnologia, Ceará osariigis asuv ettevõte, millel on tööriist nimega “Igloo”, mis võimaldab teabe kohaselt Ubuntu ettevõtte vajaduste järgi kohandada. lehelt segs.com, ainuĂĽksi litsentsis saavutas kokkuhoid 700 tuhat reaali.

Vean kihla, et teid huvitab teema, eks? Kes teab, võite seda teha ka oma ettevõttega, säästes litsentside pealt raha ja vabastades piraatluse võimalusest; Kõigile teie küsimustele, mis käsitlevad Linuxi siirduvaid ettevõtteid, küsitlesime M. Dias Branco ja Oscar Calçadose rände korraldamise eest vastutavat ettevõtet F13, Erlon Pinheirot, et saaksite selgema ettekujutuse kõigist detailidest, mis hõlmavad selliseid tehnoloogilisi manöövreid nagu: seda.